Volejbola kluba «Vecumnieki» vīriešu komanda vakar, 2. novembrī, sāka cīņas Latvijas čempionāta pirmajā līgā.
Volejbola kluba «Vecumnieki» vīriešu komanda vakar, 2. novembrī, sāka cīņas Latvijas čempionāta pirmajā līgā. Tiekoties ar Rīgas volejbola skolas pārstāvjiem, mājinieki pirmajā šī čempionāta spēlē guva uzvaru – 3:0. Tā vēstī komandas treneris Ainis Plūme.
Saskaņā ar nolikumu pirmās līgas 16 komandas ir sadalī-tas divos astoņniekos. Vecumnieku vīriem otrajā grupā divos apļos būs jāsacenšas ar Cēsu, Kuldīgas, Ziemeļkurzemes komandām, kā arī ar sportistiem no Nacionālās aizsardzības akadēmijas, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas volejbola skolas un ar Latvijas kadetu izlasi, līdz 17 gadus veciem volejbolistiem. Četras labākās komandas no katras grupas turpinās cīņas par pirmās līgas čempionu medaļām.
Vecumnieku vīri sestdien Kuldīgā zaudēja šīs pilsētas komandai «Pīlārs» un vairs neturpinās piedalīties Latvijas kausa izcīņas turnīrā.