Pirmdiena, 20. aprīlis
Vēsma, Fanija
weather-icon
+-2° C, vējš 2.32 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Eiropas «Gada auto» – «Fiat Panda»

Starptautiskā Eiropas “Gada auto” žūrija 58 žurnālistu sastāvā, kuri pārstāvēja Eiropas 22 valstis, par vislabāko nominējusi “Fiat Panda”.

Starptautiskā Eiropas “Gada auto” žūrija 58 žurnālistu sastāvā, kuri pārstāvēja Eiropas 22 valstis, par vislabāko nominējusi “Fiat Panda”.
Tā pirmo vietu ieguva, nopelnot 281 punktu. Otro vietu, nopelnot par 40 punktiem mazāk, savā starpā dala “Mazda 3”, “VW Golf”, kam ar 219 punktiem seko “Toyota Avensis” un ar 213 punktiem – “Opel Meriva”. Krietni tālāk no līdera pēc saņemto punktu skaita atrodas 5. sērijas BMW (144 punkti) un “Nissan Micra” (111 punkti). Kā vēstīja “FIAT AUTO S.p.A.” oficiālais pārstāvis Latvijā “Auto Torino SIA”, šī ir pirmā reize, kad prestižo balvu iegūst miniklases auto. Latvijā šis segments tiek pievienots mazajai klasei.
Izvēloties Eiropas “Gada auto 2004”, žūrijas locekļiem sākumā no 35 jauniem modeļiem bija jāatlasa septiņi labākie, kuri pēc tam vēlreiz tika pakļauti rūpīgām pārbaudēm. Šeit tika ņemts vērā līdzsvars starp daudziem un dažādiem parametriem – dizainu, komfortu, drošību, ekonomiskumu, vadāmību, praktiskumu, ekoloģiskumu, cenu un apkopes izmaksām.
Kā zināms, tieši mazās klases auto gūst arvien lielāku ievērību Eiropas pilsētu pārblīvētajā satiksmē.
No

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.