Piektdiena, 14. novembris
Fricis, Vikentijs, Vincents
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bankomāts pārceļas uz «Centru»

Akciju sabiedrība «Hansabanka» Iecavā, veikalā «Bravo», slēgusi savu bankomātu.

Akciju sabiedrība «Hansabanka» Iecavā, veikalā «Bravo», slēgusi savu bankomātu.
Tas tagad pārvietots uz jaunizveidoto tirgotavu «Centrs», kas atrodas E. Virzas ielā 21b. Paredzēts, ka tur bankomāts sāks darboties tuvākajā laikā. «Šī vieta ir aktīvāka, atrodas ciemata centrā, te ir arī labs apgaismojums, tātad klientiem būs drošāk,» bankomāta pārvietošanu pamato «Hansabankas» Bauskas filiāles vadītājas vietas izpildītāja Antra Cirvele.
«Hansabanka» uz laiku slēgusi arī savu bankomātu Bauskā pie universālveikala. «Kad ēkā tiks pabeigti remonti, mēs bankomātu te uzstādīsim atkal,» stāsta A. Cirvele.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.