Otrdiena, 13. janvāris
Harijs, Ārijs, Āris, Aira
weather-icon
+-16° C, vējš 1.44 m/s, ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Gatavojas konkurēt Eiropas Savienības tirgū

Lai palīdzētu Latvijas komersantiem sākt gatavoties darbam ES tirgū, LTRK Jelgavas nodaļa EUROCHAMBRES projekta ietvaros rīko semināru «Eiropas Savienības reģionālā politika un strukturālie fondi».

Lai palīdzētu Latvijas komersantiem sākt gatavoties darbam Eiropas Savienības (ES) tirgū, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Jelgavas nodaļa EUROCHAMBRES projekta ietvaros rīko semināru «Eiropas Savienības reģionālā politika un strukturālie fondi». Seminārs notiek rīt, 14.maijā, no pulksten 10 Skolotāju ielā Jelgavā. Šādu informāciju sniedz Aigars Rublis, LTRK Jelgavas nodaļas vadītājs.
Iestājoties ES, uzņēmumi tiks pakļauti pārmaiņām.
Semināra mērķis ir iepazīstināt biznesa vadītājus ar izpildinstitūciju vadošo darbinieku viedokli par ES reģionālās politikas un strukturālo fondu ietekmi uz uzņēmējdarbību Latvijā, lai informētu uzņēmējus par Latvijas reģionālo politiku ES kontekstā, kā arī paaugstinātu uzņēmumu konkurētspēju šo fondu izmantošanā.
Aigars Rublis aicina Bauskas rajona uzņēmējus savu līdzdalību seminārā pieteikt iepriekš. E-pasta adrese: , telefons 30-27207.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.