Liepājas Jaunatnes centrs piedāvā jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem veikt brīvprātīgo pienākumus Eiropā. Tas notiek saistībā ar Eiropas Savienības programmu «Jaunatne».
Liepājas Jaunatnes centrs piedāvā jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem veikt brīvprātīgo pienākumus Eiropā.
Tas notiek saistībā ar Eiropas Savienības programmu “Jaunatne”.
Pašlaik ir brīvas vietas projektos Austrijā, Francijā, Itālijā, Vācijā, Grieķijā, Spānijā, Izraēlā, Serbijā, kā arī Turcijā, informē Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Jaunatnes centrs” direktors Vilis Brūveris. Pieteikties Eiropas brīvprātīgo darbam, kā arī iegūt papildu informāciju par programmu var, zvanot pa tālr. 34 81646, rakstot uz epastu vai vēršoties Liepājas Jaunatnes centrā, Latviešu biedrības nama 3. stāvā (Liepājā).
Darbs ir sešus līdz 12 mēnešus, bez atlīdzības, toties tiek apmaksāti ceļa, uzturēšanās un ēdināšanas izdevumi, apdrošināšana, valodas kursi. Brīvprātīgais saņem nelielu kabatas naudu, kuras apmērs ir atkarīgs no valsts, kurā notiek Eiropas Brīvprātīgā darba projekts.
Papildu informācija par Eiropas brīvprātīgo darbu atrodama interneta mājaslapā .