Pirmdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte, Meija
weather-icon
+-3° C, vējš 2.48 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Koncertā vāks ziedojumus slimnīcai

Bauskas Svēta Gara baznīcā rīt, 13. decembrī, iecerēts emocionāls Ziemassvētku ieskaņas labdarības koncerts.

Bauskas Svēta Gara baznīcā rīt, 13. decembrī, iecerēts emocionāls Ziemassvētku ieskaņas labdarības koncerts. Solists tajā būs populārais dziedātājs Uģis Roze, piedalīsies arī Aivars un Zane Gudrie, vijolnieks Dzintars Beitāns. Koncertā ieeja par ziedojumiem, naudu paredzēts izlietot Bauskas slimnīcas bērnu nodaļas remontam.
Uģis Roze “Bauskas Dzīvi” informēja, ka sadarbībā ar firmu “Nelss” viņš labdarības pasākumos piedalās jau otro gadu. “Koncertā skanēs klasiķu Vivaldi, Šūberta melodijas, Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna sacerējumi. Baznīcas par koncertu vietām izvēlējāmies tādēļ, ka Ziemassvētkos tajās valda īpaša noskaņa. Koncerti jau ir notikuši publikas pārpilnās zālēs Aizkrauklē, Kuldīgā,” tā Uģis Roze.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.