Piektdiena, 17. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta
weather-icon
+7° C, vējš 1.86 m/s, ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Mācāmies no igauņu kolēģiem

Saulainā jūlija nogales dienā Bauskas rajona bibliotēku darbinieki devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Dienvidigauniju, apmeklējot Valgas, Veru un Polvas pilsētu un pagastu bibliotēkas.

Saulainā jūlija nogales dienā Bauskas rajona bibliotēku darbinieki devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Dienvidigauniju, apmeklējot Valgas, Veru un Polvas pilsētu un pagastu bibliotēkas.
Samērā stipri izjūtama atšķirība starp Igaunijas un Latvijas bibliotēkām. Ēku modernizācijā un telpu iekārtojumā igauņi ir krietnu soli mums priekšā. Viscaur jūtamas valsts un pašvaldību rūpes un atbalsts Igaunijas grāmatu krātuvēm, arī pašu darbinieku erudīcija.
Guvām jaunas ierosmes telpu noformēšanā un iekārtošanā, mācoties no igauņu kolēģiem, kā ar māksliniecisku pieeju un mūsdienīgu domāšanu piešķirt telpām savdabību un dot otru mūžu bibliotēkas aprīkojumam.
Mēs, pagastu bibliotēku darbinieki, priecājamies par kaimiņu modernajām un savdabīgajām bibliotēkām. Izsakām pateicību par atbalstu šim braucienam Bauskas rajona Padomei, SIA «Aiva» par ērto autobusu un laipnajam šoferītim Modrim.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.