Sestdiena, 2. maijs
Ziedonis
weather-icon
+4° C, vējš 2.23 m/s, DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Misas vidusskola iztur akreditāciju

Komisija Misas vidusskolā uzturējās trīs dienas, apmeklēja arī bērnudārzu. Vidusskolas akreditācija beidzās 31. oktobrī.

Komisija Misas vidusskolā uzturējās trīs dienas, apmeklēja arī bērnudārzu. Vidusskolas akreditācija beidzās 31. oktobrī. Skolai tika veltīts daudz labu vārdu. Tās direktore Rūta Kārkliņa atceras visaugstāk novērtētās jomas: “Komisija slavēja atbalstu skolēnam, skolas darba organizāciju un resursu izmantošanu.”
Novērtēti arī skolotāju Valijas Vainas un Loretas Orinskas veidotie materiāli par sadarbību ar vecākiem. Audzēkņu un vecāku aptaujas anketas bija pozitīvas. Komisija slavēja pedagogu optimismu un kvalifikāciju, arī skolas vide atzīta par audzēkņiem patīkamu un labvēlīgu. Misas vidusskola ieguva akreditāciju uz sešiem gadiem.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.