Janvāra pēdējā nedēļa nu jau vairākus gadus arī Bauskas pilsētas pamatskolā ir «Draudzīgā aicinājuma» nedēļa.
Janvāra pēdējā nedēļa nu jau vairākus gadus arī Bauskas pilsētas pamatskolā ir “Draudzīgā aicinājuma” nedēļa. Tad skolas bibliotēkas krājumi tiek papildināti ar jauniem izdevumiem. Tos gādā skolēni un skolotāji, mācību iestādē ar dāvanām ierodas ciemiņi. Sākumskolas klašu audzēkņi varēja apmainīties ar grāmatiņām vai tās iegādāties pašu rīkotā grāmatu tirdziņā.
Nedēļas sākumā skolā viesojās žurnāla “Mērķis” redakcijas darbinieces, kas rosināja vecāko klašu skolēnus domāt par profesionālās karjeras iespējām. Saņēmām dāvinājumu – plašu materiālu kopu ar profesiju aprakstiem. Ar “Lauku Avīzes” starpniecību skolas bibliotēka saņēma grāmatu bagātīgu dāvinājumu no zemnieku saimniecības “Zemitāni”. Par to mīļš paldies Dainai Auzānei!
5. – 7. klašu skolēni un pārstāvji no citām klasēm 28. janvārī tikās ar apdrošināšanas akciju sabiedrības “BTA” pārstāvi Lieni Ozoliņu. Viņa bija atvedusi gan jaunākos uzziņu literatūras, gan daiļliteratūras izdevumus. Arī klašu pārstāvji dāvināja skolai pašu izraudzītas grāmatas. Pasākumā piedalījās rakstnieks Vladimirs Kaijaks, kurš iepazīstināja skolēnus ar savu jauno grāmatu “Melnais kamols – amols – mols”, un grupas “Lādezers” mūziķi.
Katru gadu ar ziedojumu grāmatu un mācību filmu iegādei mūsu skolu atbalsta VID Bauskas nodaļa. Paldies Dzidrai Brūverei un viņas vadītajam kolektīvam! Sirsnīgi pateicamies visiem, kas atcerējās mūsu skolu un iepriecināja gan ar jaunām grāmatām, gan ar savu klātbūtni.
I. BRIEDE, Bauskas pamatskolas bibliotekāre