Pirmdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte, Meija
weather-icon
+-3° C, vējš 2.37 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Piedāvā savus izstrādājumus

Tradicionālais skolēnu mācību uzņēmumu preču gadatirgus Bauskā notiks sestdien, 30. novembrī. Tā ziņo Bauskas Valsts ģimnāzijas (BVĢ) direktora vietniece audzināšanas jomā Solvita Lauzēja.

Skolēnu mācību uzņēmumu svētku gadatirgus lielveikalā «Rimi» darbosies sestdien. Savus izstrādājumus tajā piedāvās skolēni no Bauskas sākumskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Īslīces vidusskolas un Bauskas 2. vidusskolas. Tirdziņu organizē Īslīces vidusskolas pedagoģe Rita Straumīte un Bauskas sākumskolas Mazās biznesa skolas skolotāja Solvita Lauzēja.

Tirdziņa laikā skolēnu uzņēmumus vērtēs žūrija. Bērni un jauniešipārdos rotas, koka izstrādājumus, netradicionālus fotopaliktnīšus, sapņu ķērājus un citas interesantas lietas.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.