Svētdiena, 26. aprīlis
Līksma, Bārbala
weather-icon
+2° C, vējš 2.68 m/s, Z-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Sūkņu mājas brīnumi

Konkursā par atpūtas zonas labiekārtošanas projektiem, ko izstrādāja 5. – 9. klašu audzēkņi, noteikti četri labākie.

Konkursā par atpūtas zonas labiekārtošanas projektiem, ko izstrādāja 5. – 9. klašu audzēkņi, noteikti četri labākie. Atbalsts projektam ir 75 lati, autoru kolektīvam – 25 lati, informē Laila Jurcika, rajona Padomes Izglītības pārvaldes skolu metodiķe.
Iecavas vidusskolas projekta “Esi brīvs, atpūties brīvi!” izstrādes grupā ir 11 audzēkņu. Viņi grib iekārtot rotaļu laukumu un velosipēdu novietni. Idejas realizācijai ir mācību iestādes līdzfinansējums.
Griķu pamatskolas audzēknis Sandis Auziņš par projekta līdzekļiem nolēmis garderobē iekārtot atpūtas stūrīti. Tur būs sols, galdiņi, kur pasēdēt starpbrīdī.
No Codes pamatskolas saņemti divi labi projekti. Atbalstu ieguvusi 8. klases audzēkņu Andas Zalgauckas, Viktorijas Voroņinas, Elmāra Kazakeviča, Kristapa Konrāda ideja. Viņi nolēmuši apgleznot neizskatīgo sūkņu māju. Tā atrodas līdzās pērn par projekta līdzekļiem izveidotajam rotaļu laukumam.
Skolēni nolēmuši uz katras ēkas sienas atveidot kādu zemūdens pasaules ainu, būs zivis, ūdenszāles, gliemežvāki, stāsta direktora vietniece Mairita Ostrovska. Laiks kļūst silts, jau nākamnedēļ varētu sākties skiču izveide dabā. Tiks iesaistīti arī citu klašu skolēni, bet neviens no viņiem nemācās mākslas skolā. Tie ir pavisam parasti bērni, uzsver M. Ostrovska. Zīmētājus konsultēs skolotāja Tatjana Macuka.
Bērsteles pamatskolas audzēknes Zaiga Vaičulaite un Natālija Veļa nolēmušas, ka skolēniem vajadzīga atpūtas telpa, kur varētu gan gatavot mājas darbus, gan rotaļāties.
Bērnu un ģimenes lietu ministrija arī šogad ir gatava atbalstīt rotaļu laukumu izveidi pašvaldībās un pie izglītības iestādēm. Projektus rajona Padomes kancelejā var iesniegt līdz 1. jūnija plkst. 17. Veidlapas jau nogādātas pašvaldībās un izglītības iestādēs. 2004. gada uzvarētāji šogad konkursā nevar piedalīties. Taču tie, kuri projektu gatavoja pērn un atbalstu neguva, var tos iesniegt tagad, saka Laila Jurcika.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.