Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Baltu vienības dienā Jonišķos paraksta sadraudzības līgumu

Baltu vienības dienā piektdien, 22. septembrī, Jonišķos, Baltajā sinagogā parakstīts starptautiskās sadraudzības un sadarbības līgums starp Jonišķu rajona pašvaldību un Bauskas novada vietvaru, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līgumu klātienē parakstīja Jonišķu rajona pašvaldības mērs Vitālijs Gaiļus un Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. Jonišķu rajona pašvaldībā precizēja, ka noslēgtais līgums paredz sadarbību kultūras, projektu izstrādes un īstenošanas, izglītības, sporta, mākslas, veselības aprūpes, sociālās jomas, tūrisma, jauniešu apmaiņas, vides aizsardzības, kultūras mantojuma, uzņēmējdarbības un citās jomās. Vienlaikus ar šo soli iecerēts stiprināt tautu savstarpējo vienotību.

„Baltu vienības diena ir labs un nozīmīgs brīdis līguma parakstīšanai. Kopīga sadarbība mūsu pašvaldībām jau ir vairākus gadus, un tagad tā ir nostiprināta ar oficiālu sadraudzības līgumu”, uzrunājot Baltu vienības dienas svētku dalībniekus, sacīja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

Klātesošos ar dejām priecēja Latvijas Lietuviešu kopienas senioru deju kolektīvs “Bijūnas”, bet dziesmas veltīja Bauskas novada folkloras kopa “Vecsaule”, kā arī Jonišķu kultūras centra kopa “Vilkijos”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt līdz 22. oktobrim ikvienam ir iespēja aplūkot tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) „Bauska” radīto arheoloģisko tērpu un citus darinājumus, kas izvietoti Jonišķu muzeja zālē.

TLMS „Bauska” jau iepriekš ir veiksmīgi sadarbojusies ar Jonišķu muzeju, bet Bauskas novada pašvaldībai jau vairākus gadus ar Jonišķu rajona pašvaldību ir sadarbība tūrisma jomā, īstenojot tūrisma akciju „Iepazīsti kaimiņus Zemgalē”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.