Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Grāmatas “Bonifācijs Tiknuss fotografē pirms pusgadsimta” atvēršana

Rīgas Latviešu biedrības namā 19.janvārī tika atvērta grāmata «Bonifācijs Tiknuss fotografē pirms pusgadsimta». Tās autori ir Andrejs Tiknuss, mūspuses novadnieks, kas savulaik beidzis Vecumnieku vidusskolu, Ēriks Hānbergs un Voldemārs Hermanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Preses fotogrāfs Bonifācijs Tiknuss pirms pusgadsimta dokumentēja Latvijā notiekošo. Šobrīd to uzlūkojam citām acīm – tā ir nedaudz piemirstā un daudziem pat nezināmā mūsu valsts vēsture. Fotoattēlos ieraugām dzīvi dažādās šķautnēs: tālaika politiskā dzīve, kultūra, sadzīve un cilvēki, kuriem netrūka izdomas, dzīvesprieka un spējas ieviest jauno.


“‘Jebkuršs dzīves periods jāvērtē vispusīgi un analītiski, lai dziļāk izprastu mūs pašus. Tāds retrospektīvi ilustratīvs atskats mūsu nesenajā pagātnē ar atmiņu graudiem var noderēt jebkuras paaudzes interesentiem. Mēs nedrīkstam sevi aizmirst, un es ceru, ka šis izdevums kalpos par būtisku informācijas avotu nebeidzamajā izziņas procesā, kas nekad neapstāsies,”‘ teic viens no grāmatas autoriem Andrejs Tiknuss.

Grāmatas veidošanā strādājis arī publicists un rakstnieks Ēriks Hānbergs, kurš 1953.gadā absolvējis Vecumnieku vidusskolu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: Ingrīda Punka

Teksts: Ingrīda Punka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.