Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Iecavā popularizē skeitbordu

Iecavā noticis mūspusē maz ierasts pasākums – vakar, 13. jūlijā, te bija ieradušies 25 skeitborda entuziasti ar mērķi popularizēt šo nodarbi, kā arī izmēģināt nesen izbūvēto Iecavas skeitparku. Aktivitātes īsteno medija «Rajontv» projektā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iecavā komanda bija 13. jūlija pusdienlaikā, iepazinās ar izbūvēto skeitparku un apskatīja pilsētu. Projekta pārstāvis Artūrs Bogdanovičs pastāstīja, ka šādi izbraucieni ir jau tradicionāli. Pirmajā gadā izbraukājuši Latgali, tad Kurzemi, tagad Sēliju un Zemgali. Mērķi esot pašiem iepazīt apdzīvotās vietas Latvijā, izmēģināt esošo skeitparku struktūru un iespējas to izmantot. Kā slikto piemēru minēja Bauskai netālo Jelgavu, kurā skeitparks ir izbūvēts, bet slēgts.

Pasākums bija interesants arī vietējiem, kas atbraukušo priekšnesumus atzinīgi novērtēja. Savukārt īsā diskusijā par skeitparku nepieciešamību gūts atzinums, ka var jau neizbūvēt tādus parkus, bet tas nemainīs faktu, ka atradīsies jaunieši, kas vēlēsies nodarboties ar šādām aktivitātēm. Un tādā gadījumā tomēr labāk, ja viņiem ir sagatavotas vietas, nevis paši meklē dažādus objektus vai izgatavo nedrošas būves triku trenēšanai.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā, 18. jūlija numurā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.