Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Noslēdzies konkurss «Zemgalei ir talants»

Biedrība «Laiks jauniešiem» Īslīces pagasta kultūras namā rīkoja konkursa «Zemgalei ir talants» finālu. Atlases kārtā piedalījās 79 dalībnieki – gan individuāli, gan grupas, no kuriem finālā iekļuva 20. Talantus konkursanti rādīja divās vecuma kategorijās – līdz 12 gadiem un no 13 līdz 25 gadiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa finālā, kas notika 7. maijā, bērnus un jauniešus vērtēja žūrija, kurā darbojās mūziķis Igo – Rodrigo Fomins, pedagoģe Inita Nagņibeda, horeogrāfe Agnese Bordjukova, vokālā pedagoģe Žanna Berezina, producents un mūziķis Armands Rutkovskis un folkloras kopas «Tarkšķi» vadītāja Kristīne Karele.

Dalībnieki konkursa finālā startēja kopā, bet vērtēja atsevišķi abas grupas. Pasākumu vadīja Aivo Oskis un Sabīne Berezina, un visus konkursa māksliniekus pēc uzstāšanās atsevišķi intervēja Aleksa Tukiša.

Dalībniekiem divās grupās piešķīra naudas balvas – pirmajai vietai – 300 eiro, otrajai vietai – 200 eiro, trešajai vietai – 100 eiro. Vissīvākā cīņa par uzvarētāju titulu bija jaunākajā grupā, kur pēc aktīvām žūrijas diskusijām pirmo vietu atvēlēja duetam «Rēzija Anna un Eduards». Abi mācās Jelgavas mūzikas vidusskolā pie pedagogiem Gundara Lintiņa un Birutas Derumas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Rēzija janvārī uzrakstīja skaņdarbu. Gatavojas vēl citiem konkursiem. Abi piedalījās arī Valkā duetu konkursā, kur ieguva pirmo vietu,» stāsta pedagoģe B. Deruma. «Mēs pilnīgi apzināti šeit ieradāmies cīnīties par pirmo vietu!» pauda E. Čerpinskis. «Bērni ar katru reizi spēlē labāk, jo viņi tiešām ir talanti. Kā viņiem mirdz acis – tie ir talantīgi bērni!» tā B. Deruma.

Otrajā vietā Bruno Manuels Vēvers. Uz pasākumu ieradies kopā ar mammu Vandu Vēveri un draudzeni un labāko mūzu Liānu Kunicku. «Skolotāji priecīgi, lepni, apsveic ar panākumiem, patīkot strādāt, jo viegla galva,» stāsta V. Vēvere. Mamma atklāja, ka dēlam ir plāns iestāties Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā un attīstīt tālāk talantu.Jaunākajā grupā trešo vietu izcīnīja pazīstamā deju grupa «Lēra».

Vecākajā grupā pārliecinoši uzvarēja Renārs Beķeris no Jelgavas novada Sesavas pagasta. «Ieteica piedalīties Sesavas skolas direktore. Pats mācos Jelgavas mūzikas vidusskolā. Sākumā biju skeptisks, bet izdomāju, ka vajag piedalīties. Jutu, ka varētu būt pirmais, bet bija spriedze, jo konkurence liela,» stāstīja R. Beķeris. Otrais šoreiz «Rīgas ielas romāns», savukārt trešajā vietā – deju grupas «Lēra» otrs dejotāju kolektīvs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.