Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aptauja: Klātienes pārrunās un apmācībās atgriezušies 23% Latvijā strādājošo iedzīvotāju

Pēc pandēmijas klātienes pārrunās, tikšanās un apmācībās, kuru garums ir divas stundas un ilgāk, atgriezušies 23% Latvijā strādājošo iedzīvotāju, liecina bistro tīkla “Balts” un pētījumu kompānijas “Norstat Latvija” veiktā aptauja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No tiem 11% sapulces organizē tikai un vienīgi klātienē, bet 12% – lielākoties klātienē. Tikmēr attālināto tikšanās formātu izvēlas 13% respondentu.

Savukārt 23% respondentu norādījuši, ka viņu darbā ilgu sanāksmju vai apmācību, kurās piedalītos daudz cilvēku un kuras ilgtu vairākas stundas, nav vispār.

Aptaujas dati atklāj, ka 37% uzņēmumu vadītāju tikšanās un apmācības notur klātienē un tikai 3% izvēlas attālinātu formātu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kvalificētu biroja darbinieku vidū 32% piedalās sapulcēs klātienē, vēl 17% norāda, ka sapulces mēdz notikt gan klātienē, gan attālināti. Tikai 4% atbildēja, ka tikšanās, kas ilgst vairāk nekā divas stundas, notiek vienīgi attālināti.

Jautājot par ēdienu pasūtīšanu uz biroju gadījumos, kad ir paredzētas ilgstošas tikšanās ar kolēģiem un partneriem, lielākā daļa Latvijas strādājošo vēlas nodrošināt cienastu vai uzkodas – tā norādījuši 56% respondentu. Tostarp 17% respondentu labprātāk izvēlas picas, kebabus un mājas virtuvi, bet 13% – pīrādziņus, maizītes un cepumus.

Veselīgas uzkodas sapulcēm izvēlas 14% respondentu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Balts” pārstāve Liene Kuplā norāda, ka arī uzņēmumā jūtama darbinieku atgriešanās birojos, jo pieaug pasūtījumu apjoms. “Pirmspandēmijas līmenī ir atgriezies pirkumu skaits pie mums uz vietas, strauji aug ēdienu piegāde uz birojiem,” norāda Kuplā.

Bistro tīkla “Balts” un pētījumu kompānijas “Norstat Latvija” aptauja veikta 2022.gada decembrī, un tajā piedalījās 1304 respondenti.

Izmantots ilustratīvs attēls no EURANET PLUS, lsm.lv; autors ROBIN UTRECHT/SIPA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.