Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Lielā Talka” aicina piedalīties konkursā “Zaļais, kur esi!?”

Latvijas nevalstiskā kustība “Lielā Talka” izsludina sociālo tīklu konkursu “Zaļais, kur esi!?”, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents, izveidojot video. Konkurss norisinās līdz 31. maijam, portālu informēja Lielās talkas sabiedrisko attiecību konsultante Ulrika Jefremova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekam savā sociālajā kontā jāizvieto līdz vienai minūtei garš video ar norādi: “Konkursam Zaļais, kur esi!”. Tajā radoši un iedvesmojoši jāatspoguļo videi draudzīga un atbildīga cilvēka principi vai aktivitātes, domas, aicinājumi, paraugdemonstrējumi, rīcība vai kas cits, kas varētu iedvesmot klipa skatītājus būt vai kļūt videi draudzīgiem. Pašā videoklipā un tā pavadošajā tekstā, izvietojot klipu jūsu sociālajā kontā, obligāti jāpievieno divi tēmturi: #zalaiskuresi un #lielatalka.

Konkursa dalībniekam ir jābūt aktīvam savam sociālo tīklu kontam, kā arī, lai piedalītos konkursā, jāseko tam “Lielās Talkas” sociālajam kontam (FB, Instagram vai TikTok), kurā pretendents izvieto savu konkursa video. Papildu informācija pieejama, rakstot uz e-pastu talkas@talkas.lv ar norādi – konkursam.

“Konkursā var piedalīties jebkura vecuma, tautības vai nodarbinātības cilvēki – skolnieki, studenti, strādājošie vai pensionāri. Galvenais noteikums, lai klips būtu interesants un iedesmojošs. Neliekam ierobežojumus arī attiecībā uz dalības formu, proti, var iesniegt individuālus vai kolektīvus darbus. Tāpat viena persona var konkursam pieteikt vairākus klipus, tos atsevišķi ievietojot savos sociālo tīklu kontos ar atbilstošajiem tēmturiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Var arī izmanatot visas iespējas, ko šobrīd piedāvā mākslīgais intelekts (MI). Mums ir būtiska ideja un entuziasms ar kuru tiks gatavoti darbi, pašatdeve un idejas pasniegšanas veids. Manuprāt, tieši radošos konkursos var atrast vislabākos veidus kā sabiedrībai skaidrot zaļās idejas un kā mudināt mūs rīkoties un dzīvot dabai draudzīgi,” skaidro “Lielās Talkas” vadītāja Vita Jaunzeme.

Konkursa uzvarētājs tiks noteikts pēc diviem kritērijiem:

  • žūrijas vērtējums, kurā izvērtēs video sižeta atbilstību tēmai;
  • visvairāk savākto atzinības zīmju (like, īkšķītis, sirsniņa) skaits konkrētā sociālo tīklu kontā. Ja video tiks izvietots vairākos vienas personas kontos, tiks vērtēts tas konts un tas video, kurš būs saņēmis vislielāko atzinības zīmju skaitu.

Uzvarētāja paziņošana un apbalvošana notiks rudenī, Pasaules talkas (WorldCleanUpDay) dienā – 16. septembrī. Labākos, interesantākos un atbilstošākos videoklipus “Lielā Talka” publicēs savos sociālo tīklu kontos un mājaslapā www.talkas.lv, kā arī to autori tiks pieminēti preses relīzēs.

Vairāk informācija par konkursu pieejama ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.