Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Trešdiena būs karsta un bez ievērojamiem nokrišņiem

Trešdiena būs karsta un bez ievērojamiem nokrišņiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienā Latvijā būs daļēji mākoņains laiks, bez ievērojamiem nokrišņiem. Pūtīs lēns vējš. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +27…+31 grādam, vietām piekrastes rajonos-  līdz +21…+26 grādiem.Rīgā dienā neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem. Pūtīs lēns vējš, un gaisa temperatūra pieturēsies ap +30 grādiem.Dienas vidū un pēcpusdienā ultravioletā starojuma indekss būs vidējs līdz augsts, tādēļ nav ieteicams ilgstoši neuzturēties tiešos saules staros.

Naktī būs daļēji mākoņains laiks, dažviet gaidāms arī īslaicīgs lietus. Pūšot lēnam vējam, vietām rietumos izveidosies migla ar redzamību 200-500 metri. Minimālā gaisa temperatūra būs +13…+18 grādu robežās.Rīgā būs daļēji mākoņains laiks, bet nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs lēns vējš, un gaisa temperatūra nebūs zemāka par +16…+18 grādiem.

Foto:pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.