Ceturtdiena, 30. aprīlis
Lilija, Liāna
weather-icon
+6° C, vējš 2.24 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Valpurģu nakts LVM dabas parkā Tērvetē svinēs 20. jubileju – solās būt īpaši mistiski

AS “Latvijas valsts mežu” dabas parks Tērvetē šodien, 30. aprīlī, aicina visus, kuriem sirds alkst pēc kā neierasta un neparasta, pavadīt gada noslēpumaināko nakti Tērvetes Pasaku mežā, kur norisināsies ikgadējā Valpurģu nakts. Uzņēmumā norāda, ka šis gads ir īpašs – Valpurģu nakts svinības tiks atzīmētas jau divdesmito reizi, piedāvājot plašu izklaides programmu dabā visai ģimenei.

Ģimenes ar mazuļiem Rūķu pilsētā Čiekure gaidītas no pulksten 19, lai pavadītu laiku neparastās aktivitātēs un radošās darbnīcās kopā ar “Smaidu darbnīcas” atraktīvajiem pasaku tēliem. Vakara gaitā pilsētiņas viesus iepriecinās skanīgs Raganiņu muzikālais uzvedums.

Valpurģu nakts lielās svinības turpināsies no pulksten 21 līdz 24. Sākot no parka ieejas, ar maģiskiem un mistiskiem elementiem izgaismotās takas vīsies cauri Pasaku mežam. Te varēs piedzīvot gaismas un skaņu spēles, neparastas, negaidītas, noslēpumainas tikšanās ar atšķirīgiem un dažādiem tēliem. Starp viņiem varēs satikst arī jau iemīļotās Tērvetes Sila raganiņas un pašu Vellu.

Vakara gaitā vairākos seansos Raganu silā uz aizraujošiem paraugdemonstrējumiem aicinās Meža burvis. Sabata vietā Raganiņa veiks enerģētiskos uguns rituālus veiksmes piesaistīšanai. Ikviens pasākuma apmeklētājs aicināts ierasties uz Valpurģu nakts pasākumu tematiskā kostīmā. Raganu masku parādē būs iespējams tikt pie lieliskām veicināšanas balvām.

Atrakciju laukuma estrādē pulksten 22 būs Valpurģu nakts svinības kopā ar Miku Galvanovski. Tam sekos elpu aizraujošs uguns šovs un skanīgi deju ritmi kopā ar DJ līdz pat pusnaktij.

Dabas parka teritorijā visa vakara garumā darbosies izbraukuma tirdzniecība. Šeit varēs ne tikai garšīgi paēst un palutināt sevi ar dažādiem labumiem, kārumiem un spirdzinājumiem, bet arī iegādāties īpašus suvenīrus.

Ieejas maksa pasākumā pieaugušajiem ir 10 eiro, savukārt skolēniem, studentiem un pensionāriem – 7 eiro. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja būs bez maksas. Tāpat pieejama ģimenes biļete, kas paredzēta diviem pieaugušajiem un bērniem līdz 18 gadu vecumam, un tās cena ir 30 eiro.

LVM aicina ņemt vērā, ka šopavasar līdzās parka jaunajam apmeklētāju centram ierīkota maksas automašīnu stāvvieta (5 eiro par visu dienu), kas turpmāk ikdienā nodrošinās iespēju novietot līdz 900 automašīnām.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.