Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Valsts meža dienests maina mežniecību apmeklētāju pieņemšanas laikus

Valsts meža dienests (VMD) no šodienas maina mežniecību apmeklētāju pieņemšanas laikus, aģentūru LETA informēja dienestā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpmāk klātienē pakalpojumus varēs saņemt otrdienās no plkst.9 līdz 12.30 un no plkst.13 līdz 17, ceturtdienās no plkst.9 līdz 12.30 un plkst.13 līdz 18, kā arī piektdienās no plkst.9 līdz 12.30 un plkst.13 līdz 16.

VMD pakalpojumus var saņemt 29 mežniecībās visā Latvijas teritorijā. Fiziska vai juridiska persona ar iesniegumu var vērsties jebkurā no mežniecībām neatkarīgi no savas deklarētās, juridiskās adreses vai īpašuma atrašanās vietas.

Konkrētu apmeklējuma laiku var pieteikt iepriekš, zvanot uz attiecīgās mežniecības tālruņa numuru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VMD arī aicina klientus izmantot iespēju pakalpojumus saņemt attālināti.

Adresētos iesniegumus var iesniegt tiešsaistē Meža valsts reģistrā, kā arī dokumentus, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz virsmežniecības vai mežniecības e-pasta adresi un e-adresi vai ar pasta starpniecību, vai arī, atstājot pastkastē, pie virsmežniecības administrācijas vai mežniecības.

VMD ir zemkopības ministra pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas atbild par meža politikas realizāciju visā Latvijas teritorijā, uzrauga normatīvo aktu ievērošanu un realizē atbalsta programmas ilgtspējīgas mežsaimniecības nodrošināšanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.