Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

3 noderīgi padomi logu izvēlē

Viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas ir jāizvērtē pirms logu izvēles, ir to materiāls. Bieži vien lēmums tiek pieņemts, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, taču, lai izvēlētos piemērotāko un ilgtspējīgāko risinājumu, ir vērts vairāk uzzināt par dažādiem materiālu veidiem. Zemāk uzskaitīti trīs padomi, kas palīdzēs pieņemt pareizu lēmumu, izvēloties logus.

1. Izpētiet iespējas

Pirms logu iegādes, vispirms ir jāveic izpēte, kādi tad logi ir pieejami tirgū un ar ko tie savā starpā atšķiras.

PVC logi

Viena no šobrīd populārākajām izvēlēm ir PVC logi. Tie ir izturīgi, viegli kopjami, pieejami arī cenas ziņā. Pateicoties dažādu toņu klāstam, plastmasas logi ir lielisks dažādu ēku papildinājums.

Ja apsverat domu iegādāties plastmasas logus, pievērsiet uzmanību to siltumizolācijas klasei. Tās ir trīs – ekonomiskā, pamata un energoefektīvā. Tas, kuras klases plastmasas logi būs piemērotākie, ir atkarīgs no ēkas un siltumizolācijas prasībām. Nepieciešamības gadījumā konsultējieties ar speciālistu par Jums piemērotāko logu izvēli (https://labologuagentura.lv/produkti/).

Koka logi

Nemainīga un klasiska vērtība, kas sniedz īpaši mājīgu atmosfēru, ir koka logi. Lai nodrošinātu koka logu ilgtspējību, materiāls tiek apstrādāts ar īpašiem līdzekļiem, kas aizsargā pret vides kaitīgo ietekmi.

Koka logi ir pieejami dažādos dizainos un krāsās, spējot apmierināt visdažādākās prasības.

Alumīnija logi

Trešais variants ir alumīnija logi. Būtiskākā to priekšrocība ir augstā izturība pret vides kaitīgo ietekmi. No šī materiāla tiek ražoti arī ugunsdrošie logi. Alumīnija logiem ir lakonisks dizains un plašs pieejamo toņu klāsts.

2. Izvēlieties piemērotu tirdzniecības vietu

Šobrīd logus piedāvā dažādi ražotāji un tirgotāji, bet, ja vēlaties kvalitatīvu ilgtermiņa risinājumu, ir vērts veltīt laiku, lai atrast uzticamāko un piemērotāko variantu.

Ja ir aktuāli kvalitatīvi logi, ieskatieties uzņēmuma “Labo logu aģentūra” piedāvājumā, kur atradīsiet savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Zinošie darbinieki sniegs ieteikumus labāko logu izvēlē, turklāt šeit tiek nodrošināta arī logu montāža.

3. Iepazīstieties ar garantijas noteikumiem

Logi ir pietiekami liels ilgtermiņa ieguldījums, tādēļ, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem vēlāk, ieteicams iepazīties arī ar garantijas nosacījumiem.

“Labo logu aģentūra” piedāvā 5 gadu garantiju visiem logiem, lai Jūs bez jebkādām raizēm varētu priecāties par lielisko rezultātu, ko sniedz jauni un Jūsu prasībām atbilstoši logi.

Plašāku informāciju par piedāvājumu un uzņēmuma pakalpojumiem uzzināsiet interneta vietnē www.labologuagentura.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.