Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

4 padomi, lai kafijas automāts kalpotu ilgāk

Labs kafijas automāts ir lielisks ieguldījums, kas sniedz iespēju tikt pie garda un aromātiska dzēriena jebkurā brīdī. Tomēr, lai ierīce kalpotu ilgi un labi, par to atbilstoši jārūpējas.

Iepazīstieties ar četriem noderīgiem padomiem, lai kafijas automāts būtu lielisks ilgtermiņa ieguldījums.

Kafijas automāta pareiza uzstādīšana

Lai kafijas automāts strādātu maksimāli efektīvi, tas, pirmkārt, pareizi jāuzstāda. Vienmēr iepazīstieties ar ierīces lietošanas instrukciju un sekojiet norādēm!

Iztukšojiet kafijas nodalījumu

Liela daļa cilvēku kafiju uzglabā ierīces kafijas nodalījumā, tomēr tā rīkoties nevajadzētu – pirmkārt, tas ir nehigiēniski, otrkārt – veidojas eļļas nogulsnes, kas var ietekmēt kafijas garšu.

Ja kafija šādi tiek uzglabāta ilgstoši, nodalījumu var būt grūtāk pēc tam iztīrīt.

Līdzīgs princips attiecas arī uz ierīces ūdens nodalījumu – no ūdens kvalitātes atkarīga kafijas garša, tādēļ vērts parūpēties, lai dzēriena pagatavošanā vienmēr tiktu izmantots svaigs, labas kvalitātes ūdens.

Kafijas automāta atkaļķošana

Kad tiek veikta kafijas automātu apkope, noteikti ir jāveic atkaļķošana. Automātiskajām ierīcēm atkaļķošanas funkcija jau ir ieprogrammēta, savukārt citiem – jāveic manuāli. Svarīgi atkaļķošanai izmantot speciāli šim nolūkam paredzētu līdzekli.

Tas, cik bieži atkaļķošana ir vajadzīga, atkarīgs no lietotā ūdens cietības līmeņa. Šī iemesla dēļ svarīgi ir regulāri mainīt ūdens filtru. No ūdens kvalitātes atkarīga ir arī kafijas garša.

Ikdienas apkope

Nevajadzētu aizmirst arī par ierīces ikdienas apkopi – iztīrīt kafijas biezumu tvertni, izskalot piena trauku un noslaucīt putekļus no automāta virsmas.

Ikdienas tīrīšanai izmantojiet mīkstu lupatiņu, kas samitrināta tīrā ūdenī, izvairieties no tīrīšanas līdzekļiem, kas var ietekmēt dzēriena garšu.

Viss gardas kafijas pagatavošanai – Kafijaspasaule.lv

Visu, kas nepieciešams gardas, aromātiskas kafijas pagatavošanai, atradīsiet www.kafijaspasaule.lv! Turklāt tā nav tikai vieta, kur iegādāties labu kafijas automātu, piena putotāju un kafiju. Pieejami ir arī dzērienu un uzkodu automāti, kas lieliski iederas dažādās sabiedriskās vietās.

Kafijas Pasaule piedāvā arī pilnu kafijas servisu, kas ietver tādus pakalpojumus kā kafijas automātu diagnostika, remonts, kalibrācija, kā arī kafijas automātu apkope. Ieskatieties www.kafijaspasaule.lv un izbaudiet savu gardāko kafiju!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.