Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jauni logi mājai vai dzīvoklim

Mūsdienās jau par standarta risinājumu, mainot savu laiku nokalpojošos logus, kļūst to nomaiņa uz plastmasas logiem jeb PVC logiem. Plastmasas logi ir ērti un viegli uzstādāmi. Savas funkcionalitātes dēļ kļuvuši par labāko variantu, ja mājai vai dzīvoklim ir pienācis laiks veikt logu nomaiņu.

Plastmasas jeb PVC logi nodrošina ēkas siltuma izolāciju un ietaupa līdzekļus. Tie ir funkcionāli, izturīgi un glīti. PVC logiem ir ekonomisks materiālu patēriņš un augstas ekspluatācijas spējas.

Pārliecinoša izvēle – PVC logi Labo Logu Aģentūrā!

Labo Logu Aģentūra ar PVC logu izgatavošanu un uzstādīšanu nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Ar savu atbildīgo darbu un tā kvalitāti ir kļuvusi par vienu no atpazīstamākajiem uzņēmumiem, pie kā vērsties, ja ir jāmaina logi.

Gandrīz katru gadu ražotāji piedāvā arvien labākus risinājumus PVC logu ražošanā.  Palielinās logu profila kameru skaits. Jau šobrīd Labo Logu Aģentūras piedāvājumā ir iekļauti logi ar 6-8 kamerām, turklāt tajos ir iestrādāta pretuzlaušanas sistēma. Tiek modernizēti PVC logu profili un furnitūras aprīkojums. Divkameru stikla paketes drīz būs standarta risinājums, jo tām piemīt spēja nelaist siltumu ārā ziemas laikā, bet vasarā pasargāt telpu no pārkaršanas.

Kurš variants ir labāks PVC logu izvēlē?

Lai atrastu labāko variantu logu izvēlē, pareizākais solis ir aicināt logu uzstādīšanas speciālistu uz vietu, kur plānots uzstādīt PVC logus. Labo Logu aģentūras speciālisti dodas pie klientiem visā Latvijā. Atliek vien ienākt www.labologuadentura.lv, sazināties un norunāt tikšanos ar logu izgatavotāju un uzstādītāju.

Labo Logu Aģentūras darbības pamatā ir atbildīga attieksme pret veicamo darbu, tāpēc, lai rezultāts apmierinātu abas puses – gan pasūtītāju, gan izgatavotāju – uz vietas aģentūras darbinieki veic logu aiļu nomērīšanu, vienojas ar klientu par labāko izvēli, kādus logus izvēlēties. Tad tiek sastādīta darbu tāme. Labo Logu Aģentūras darbinieku veiktajiem darbiem ir divu gadu garantija.

Labo Logu Aģentūra piedāvājumā ir veco logu demontāža, jauno montāža, iekšējo un ārējo palodžu uzstādīšana, aiļu apdare – var izvēlēties visu pilno pakalpojumu klāstu vai tikai atsevišķus darbus.

Lai izvēlētos kvalitatīvu PVC logu izgatavošanu un uzstādīšanu tieši savai mājai, sazinieties ar Labo Logu Aģentūras speciālistiem un gūstiet prieku par labiem logiem savam mājoklim!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.