Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kā izvēlēties kvalitatīvas brilles lasīšanai?

Redzes pasliktināšanas var notikt pakāpeniski un pēc 40 gadu vecuma sasniegšanas brilles lasīšanai var būt nepieciešamas arī tiem, kam iepriekš nav bijusi nepieciešamība pēc redzes korekcijas. Neskaidra redze tuvumā, acu nogurums no teksta pārlūkošanas ekrānā vai grāmatas lappusēs, sliktāka redze krēslā un galvassāpes no redzes sasprindzināšanas ir pirmās pazīmes, kas liecina par nepieciešamību iegādāties individuāli pielāgotas brilles lasīšanai. Tās ērti un par izdevīgām cenām ir iespējams iegādāties Dr. Lensor interneta veikalā.

Atbilstoša stipruma lēcas

Brilles lasīšanai drīkst iegādāties tikai pēc acu ārsta izrakstītas receptes, jo šīs brilles ir nepieciešamas redzes korekcijai. Nekvalitatīvas un neatbilstoša stipruma briļļu lēcas var negatīvi ietekmēt briļļu lietotāja veselību un pašsajūtu. Turklāt, redzes problēmas tiks vēl vairāk saasinātas.

Lai arī Dr. Lensor lasāmbriļļu klāstā tiek pārstāvēti tikai pāris zīmoli, visus Centrostyle un H1N1 briļļu modeļus ir apstiprinājuši redzes speciālisti. Tādējādi pasūtot sev pēc receptes visatbilstošākā stipruma brilles lasīšanai, lietotājs var būt pārliecināts par briļļu augsto kvalitāti.

Piemēroti briļļu rāmji

Ērti un labi sejai pieguloši briļļu ietvari ir tikpat svarīgi, kā atbilstoša stipruma lēcas. Jo precīzāk un labāk briļļu rāmji der jūsu unikālajām sejas proporcijām, jo labāk tie noturēs lēcas tām paredzētajā pozīcijā un palīdzēs atbilstoši koriģēt redzi, neizraisot pašsajūtas pasliktināšanos.

Briļļu lēcām gan horizontāli, gan vertikāli ir jābūt nekustīgi centrētām acu priekšā. Ja briļļu rāmis būs pārāk plats, acis netiks centrētas lēcu vidū. Tāpat briļļu ietvari nedrīkst beigties vai būt augstāki par uzacu līniju, kā arī pieskarties vaigiem.

Lai atvieglotu lasāmbriļļu izvēli un iegādi, Dr. Lensor interneta veikalā ir pievienota arī plaša instrukcija, kā soli pa solim noteikt piemērotākos ietvaru izmērus, neatkarīgi no tā vai brilles tiek meklētas pirmo reizi vai atkārtoti. 

Ērta iegāde

Briļļu iegādei nav jābūt sarežģītai un laikietilpīgai. Dr. Lensor interneta vietnē www.lensor.eu ir iespējams viegli aizpildīt nepieciešamos parametrus lasāmbrillēm – stiprums labajai un kreisajai acij, ietvara platums, kājiņas garums, deguna pārnese un lēcas platums. Pielāgojoties klientu ērtumam, ir iespējams saņemt jaunās brilles sev izdevīgā veidā pāris darba dienu laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.