Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kā izvēlēties labu juristu vai advokātu?

Neatkarīgi no tā, kāda veida juridiskie pakalpojumiJums nepieciešami, ir svarīgi rūpīgi izvēlēties speciālistu, kurš Jums tos sniegs. Tas ir būtiski, jo Jums vajadzīga kompetenta cilvēka palīdzība situācijā, ko paša spēkiem atrisināt nevarat. Turklāt bieži vien situācija ir sarežģīta, tādēļ izvēlēties pieredzējušu advokātu vai juristu, kam var uzticēties, ir ļoti nozīmīgi.

Advokāts vai jurists?

Vispirms ir jāizvērtē, kas Jums vajadzīgs – advokāts vai jurists? Juridiskie pakalpojumi dažādos jautājumos un jomās atšķiras, tādēļ Jums sākotnēji ir jādefinē savas vajadzības.

Ja gaidāma tiesvedība, Jums, visdrīzāk, nepieciešams zvērināts advokāts, taču bieži vien advokātu birojspiedāvā arī juristu pakalpojumus.

Izmaksas

Svarīgs aspekts ir arī pakalpojuma izmaksas. Cenu nosaka vairāki faktori, bet visbiežāk pirmajā konsultācijā Jūs saņemsiet informāciju par pakalpojuma izmaksām.

Jurista konsultācijas cena, protams, būs zemāka par advokāta pakalpojumiem ilgtermiņā, taču precīzas izmaksas Jums pateiks izvēlētais juridiskais birojs.

Rekomendācijas

Neatkarīgi no tā, vai Jums ir aktuāli, piemēram, advokāti Rīgā vai juristi Valmierā, pievērsiet uzmanību rekomendācijām un citu klientu atsauksmēm. Apjautājiet draugus un paziņas, meklējiet informāciju internetā – tas viss noderēs, lai pieņemtu lēmumu, kurš advokātu vai juristu birojs atbilst Jūsu prasībām.

Komunikācija

Sazinieties ar atbilstošākajiem advokātu birojiem, lai noskaidrotu atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem un precizētu informāciju. Arī tas palīdzēs saprast, kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlēties.

Tāpat ir vērts jau iepriekš noskaidrot, kādā veidā tiek organizēta komunikācija ar klientiem. Cik viegli un ātri ir sazināties ar speciālistu? Cik savlaicīgi tiek sniegtas atbildes? Tas viss ir ļoti svarīgi, lai mazinātu stresu – īpaši, ja situācija jau pati par sevi ir saspringta.

Zvērinātu advokātu birojs “Atlācis un Partneri”

Juristi Rīgā nav vienīgā iespēja, kad ir nepieciešami juridiskie pakalpojumi. Arī juristi un advokāti Valmierā sniegs izsmeļošas konsultācijas un nodrošinās augstas klases pakalpojumus.

Advokātu biroja “Atlācis un Partneri” pakalpojumi pieejami gan Rīgā, gan Valmierā, nodrošinot plašu pakalpojumu pieejamību. Plašāku informāciju par speciālistiem un to sniegtajiem pakalpojumiem uzzināsiet, ja ieskatīsieties interneta vietnē www.eabirojs.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.