Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kā izvēlēties telefonu atbilstoši savām vajadzībām

 

Nevienam nav noslēpums, ka mūsdienās tehnoloģijas attīstās ļoti strauji. Īpaši tas novērojams mobilo telefonu jeb viedtālruņu attīstībā. To funkcionalitāte ar katru nākamo modeli tikai pieaug, taču liela daļa patērētāju atzīst, ka no sava viedtālruņa iespējām izmanto vien 60%. Kādēļ tad pārmaksāt par to, kas netiek izmantots?

Tādēļ šajā rakstā centīsimies rast atbildes par to, kā izvēlēties viedtālruni tā, lai funkcionāli tas būtu izmantots vismaz uz 80% no tā iespējām, kā arī sniegsim padomus, lai Jūs neapjuktu plašajā telefonu piedāvājumu klāstā.

Vairums jau zinās, ka mūsdienu viedtālruņiem tiek izmantotas divas pamata jeb operetajsistēmas – Android un iOS. Abas šīs sistēmas savā starpā ir ļoti atšķirīgas gan izskata, gan funkcionalitātes ziņā. iOS tiek izmantota Apple ražotāja ierīcēs, bet Android programmatūru lieto vairāki ražotāji. Piemēram tādi kā Samsung, Huawei, Xiaomi un citi. Tādēļ, iegādājoties jaunāku telefonu, noteikti jāizvērtē, kura no tām Jums bus piemērotāka, vai jāizvēlas tā pie kuras ir pierasts un lietota jau iepriekšējā telefona modeli.

Kopumā, viedtālruņu izvēle ir ļoti atšķirīga, un to ietekmē arī patērētāja jeb lietotāja, kā vecums tā tehnoloģiskās prasmes un pat ikdienas paradumi. Piemēram, personām, kurām telefons ikdienā nepieciešams tikai ierasto funkciju izmantošanai – zvanīšanai, ziņu sūtīšanai un citām ikdienišķām darbibām, jāzina, ka  svarīgākie parametri kuriem pievērst uzmanību ir:

  • akumulatora darbības laiks,
  • ekrāna izmērs un tips,
  • atmiņas apjoms,
  • un ātrdarbības parametri – procesors un operatīvā atmiņa (RAM).

Savukārt aktīviem lietotājiem, kuri viedtālruni izmanto ikdienas darbā ar foto un video, jāizvērtē arī tādi parametri kā foto kameras un ekrāna izšķirtspēja. Un, ja svarīgs ir lielāks telefona ekrāna izmērs, vienlaikus tam esot kompaktam, var apsvērt iespējas par jaunākajiem Flip sērijas modeļiem, kuri ir salokāmie telefoni. Tie ir salokāmi gan vertikāli, gan horizontāli.

Un noteikti nedrīkstam aizmirst par cilvēkiem, kuriem darbs ir saistīts ar tādiem papildus riskiem kā augstums un liels mitrums. Šeit noteikti jāvērtē arī viedīerīces izturības parametri. Tostarp, lai ilgtoši kalpotu arī mobilie telefoni senioriem, būtu ieteicami kā triecienizturīgie telefoni tā arī maksimāli vienkāršie telefoni. Starp citu vēl joprojām pieejami ir arī telefoni ar pogām.

Ņemot vērā, ka mobilais telefons katram ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, ieteikums vienmēr iegādāties kvalitatīvu un pēc iespējas ilgāk kalpojošu ierīci. Tomēr, ja tā iegādei pietrūkst savi finanšu līdzekļi, meklējot aizdevumu noderēs kredītu salīdzināšana kas vairos pārliecību, ka tiek saņemts izdevīgākais aizdevums no visiem, kas vien ir pieejami.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.