Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kā papildināt saderināšanās gredzenu?

Saderināšanās – tas ir nozīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē. Daudzas sievietes jau no bērnības sapņo par šo īpašo dienu, kad viņa saņems savu īpašo gredzenu un varēs teikt “jā”. Tomēr pēc saderināšanās seko diezgan nopietns etaps – kāzu plānošana. Jaunajam pārim jāpieņem virkne lēmumu, un viens no tiem ir jautājums, ko darīt ar saderināšanās gredzenu pēc kāzām. Daudzos avotos minēts, ka aizvien vairāk līgavu izvēlās turpināt vilkt saderināšanās gredzenu arī pēc kāzām, tikai stilizējot un mainot to. Kā tad ir iespējams mainīt, stilizēt vai izrotāt savu esošo saderināšanās gredzenu?

Pievienojiet gravējumu

Gravējums ir visvienkāršākais rotaslietas stilizēšanas veids, taču tam ir liela nozīme. Jebkuru gredzenu var padarīt “nozīmīgāku” ar sev svarīgu uzrakstu, datumu, kādu mīļu tekstu vai laulātā iniciāļiem. Gravējumu var pievienot no iekšpuses vai no ārpuses, tādā veidā jūs varat izvēlēties, kas redzēs gravējumu – tikai jūs vai arī apkārtējie.

Miksējiet materiālus

Lai arī mūsdienās tiek uzskatīts, ka metālus drīkst miksēt, un nav obligāti vienalicīgi jāvelk tikai sudraba vai zelta krāsas rotas, tomēr daudzi cilvēki vienalga nejūtās komfortabli, vienlaicīgi velkot zelta gredzenu un, piemēram, sudraba krāsas pulksteni. Lielisks veids, kā šīs rotas savā starpā “sapludināt”, ir pievienot gredzenam cita metāla elementus. Sarkanā zelta gredzenam, ir iespējams pievienot baltā zelta detaļas. Ir iespējams izmantot arī citus metālus, dzeletno zeltu, sudrabu un citus. Šādā veidā jūs padarīsiet savu rotu universālu un ikdienā to būs vieglāk pieskaņot.

Izrotājiet ar dārgakmeņiem

Papildus akmeņi piešķirs gredzenam spilgtumu un eleganci. Papildiniet savu gredzenu ar kādu dārgakmeni vai pusdārgakmeni. Ir iespējams dažādi krāsu un dizainu varianti. Izmantojot dārgakmeņus, var ieviest arī kādu nozīmīgu un jauku tradīciju. Piemēram, uz katru saderināšanās gadadienu pievienot pa vienam akmentiņam.

Papildiniet ar citām rotām

Vēl viens variants, ir izveidot pieskaņotas rotas. Ja jūsu saderināšanās gredzenam ir kāds īpašs dizains vai stils, tad pieskaņota rokassprādze, kaklarota vai auskari, papildinās šo komplektu, un izcels jūsu gredzena skaistumu.

Ir daudz dažādu variantu, kā mainīt vai papildināt jūsu saderināšanās gredzenu, taču svarīgi visas šīs izmaiņas veikt pie laba, pieredzējuša jeveliera. Gredzentins komanda juvelierizstrādājumu jomā strādā vairāk nekā 20 gadus. Apmeklējiet gredzentins.lv un jūs varēsiet īstenot jebkuru savu vēlmi!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.