Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kā pelnīt naudu internetā ar blogošanu?

Domājat, ka blogošana ir tikai vaļasprieks? Tā nav gluži taisnība, jo patiesībā tā var dot jums diezgan labu peļņu. Blogošana gan nav vieglākais veids, kā pelnīt naudu internetā. Taču lieliski ir tas, ka savu blogu var izveidot ikviens. Vēlies sākt savu blogu bez maksas? Izlasi šo rakstu Epelna.com portālā: Sākt savu blogu bez maksas.

Kādos veidos ar blogošanu var noplelnīt naudu?

Blogu var monetizēt daudzos un dažādos veidos. Aplūkosim populārākos no tiem:

Sponsorēti produktu apskati

Ikviens uzņēmums vēlas iegūt sociālos pierādījumus, lai pārliecinātu pircējus, ka viņu produkti ir ieguldījuma vērti. Viens no veidiem, kā to panākt, ir sponsorēt blogerus, lai tie sagatavotu produktu pārskatus.

Google AdSense reklāmu pievienošana jūsu bloga ziņām

Google AdSense ir pakalpojums, kas ļauj rādīt reklāmas savā blogā. Google izvieto reklāmas jūsu mājaslapā, kas atbilst jūsu bloga nišai un apmeklētājiem. Kad šīs reklāmas tiek skatītas vai klikšķinātas, jūs saņemat naudu.

Partnermārketings

Affiliate marketing jeb partnermārketings ļauj jums saņemt komisijas maksu par zīmolu produktu vai pakalpojumu pārdošanu. Tādējādi partnermārketings ir diezgan vienkāršs pasīvo ienākumu veids. No partnera Jūs saņemsiet savu unikālo saiti, kuru ievietosiet savā mājaslapā un ja kāds, izmantojot šo saiti, nopirks kaut ko no partnera, Jūs saņemsiet komisijas maksu.

Pārdodiet sponsorētu saturu savā blogā

Uzņēmumi var būt ieinteresēti maksāt jums par bloga ieraksta publicēšanu ar norādi uz viņu mājaslapu, produktiem vai pakalpojumiem. Lai gan tas nav nekas neparasts, ka zīmoli vēršas pie savas nišas augsti pelnošiem blogiem, varat arī vērsties pie zīmoliem, kurus jūs apbrīnojat, un pajautāt, vai viņi nevēlētos šādi sadarboties.

Piedāvājiet pakalpojumus

Veiksmīgs blogs var sniegt jums platformu, kas nepieciešama, lai pārdotu savus attiecīgos pakalpojumus. Tas paver iespēju gūt labāk apmaksātu ienākumu plūsmu un var nodrošināt, ka jūs regulāri pelnāt naudu, izmantojot savu blogu.

Digitālo produktu pārdošana

Līdztekus pakalpojumu piedāvāšanai jūs varat izmantot savu blogu, lai pārdotu digitālos produktus savai mērķauditorijai. Lai gan sākotnēji digitālā produkta izveide prasīs zināmu laiku un pūles, pēc tam tas kļūs par pasīvu ienākumu avotu, jo to var pārdot bezgalīgi daudz reižu.

Sāciet pārdot fiziskus produktus, kad esat kļuvis par autoritāti

Tiklīdz jūsu blogs ir kļuvis pazīstams, jūs varat izmantot šo slavu, lai pārdotu savas preces. Šādi rīkojoties, jūs varat vēl vairāk nostiprināt savu zīmolu, vienlaikus radot vēl lielāku atpazīstamību un apmeklētāju plūsmu savam blogam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.