Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kādus darbus piedāvā loģistikas joma?

Kas ir pirmais, ko iedomājaties, ja dzirdat pieminam loģistiku? Protams, ka transporta pārvadājumi. Un likumsakarīgi, ka, domājot par darbu loģistikā, arī uzreiz šķiet, ka darbs te ir tikai šoferiem, taču tā nebūt nav tiesa! Loģistikas joma ir ļoti plaša, tās pamatā ir ne tikai transporta pakalpojumi, bet visa sistēma, kā organizēt dažādu produktu plūsmu un apriti. Un arī darbinieki te vajadzīgi visdažādākie – sākot no tiem pašiem autovadītājiem un beidzot ar loģistikas nodaļas vadītājiem, transporta līdzekļu tehniskās kontroles inspektoriem un tamlīdzīgi.

Darbs loģistikā var būt ļoti interesants un dinamisks kaut vai tādēļ vien, ka kravu pārvadāšana tiek organizēta ne tikai ar autotransportu, bet arī pa gaisa un jūras ceļiem. Ir loģistikas uzņēmumi, kas piedāvā šos visus pārvadājumu veidus, bet ir tādi, kas specializējas tikai uz vienu no tiem. Ja apsverat domu par darbu loģistikā, noteikti pievērsiet tam uzmanību!

Loģistikās jomā ir vērts meklēt darbu arī tiem, kuri negrib vai kādu iemeslu dēļ nevar strādāt standarta darba laiku no pirmdienas līdz piektdienai no plkst.9.00 līdz plkst.17.00. Kravu sagatavošana nereti notiek naktīs vai agrās rīta stundās, tāpēc noteikti ir iespējams atrast darbu jums piemērotā laikā.

Arī atalgojuma ziņā loģistikas nozare pavisam noteikti nav sliktākā, jo te atalgojums ir patiesi konkurētspējīgs, taču lielā mērā atkarīgs arī no jūsu iepriekšējās darba pieredzes un paveiktā darba kvalitātes. Piemēram, gaisa kravu pārvadājumu ekspeditoru alga svārstās vidēji no 1800 līdz 2300 eiro pirms nodokļu nomaksas, savukārt loģistikas nodaļas vadītāja alga ir no 2000 līdz pat 3500 eiro mēnesī. C kategorijas auto vadītāju algu amplitūda ir vēl lielāka, jo te darbs tiek piedāvāts gan Latvijā, gan ārzemēs. Piemēram, kravas auto vadītājs Norvēģijā saņem vairāk nekā 3500 eiro mēnesī, turklāt tiek nodrošināta arī ēšana.

Loģistikas joma ir patiešām plaša un daudzveidīga, tāpēc var izrādīties, ka jūsu labākais darba piedāvājums ir tieši šajā jomā, par ko līdz šim nebijāt pat domājuši!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.