Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Korporatīvo pasākumu organizēšana

Uzņēmuma korporatīvajai kultūrai un tradīcijām ir liela nozīme darbinieku lojalitātē. Ar algu un veselības apdrošināšanu vien labākos darbiniekus nav viegli noturēt. Darbinieki vēlas būt novērtēti, sajust piederību kolektīvam un kopīgas svinības.

Sporta spēles, Ziemassvētku balle, team building, vasaras festivāli vai radošās darbnīcas – formāti un iespējas, kā kopā saturīgi pavadīt laiku ir ļoti dažādas. Pasākumu aģentūrai Smart Stream ir daudzu gadu pieredze korporatīvo pasākumu organizēšanā.

Atradīsim piemērotu risinājumu jebkuram darba kolektīvam. Vēlaties kopīgi ballēties, sportiskās aktivitātes, interesantas spēles, viktorīnas, dejas līdz rītam un komandas saliedēšanas pasākumus? Mūsu idejas, pieredze un tehniskie risinājumi nodrošinās lieliski kopā pavadītu laiku un neaizmirstamus brīžus.

Balles un tematiskie pasākumi

Ziemassvētku un Jaungada balle vai uzņēmuma jubilejas pasākums nav vienīgie brīži, kad sarīkot grandiozu balli. Ballēties var un vajag jebkurā gadalaikā. Jūs izvēlieties datumu un pasākuma norises ilgumu, mēs nodrošināsim vietu, dekorācijas, ēdināšanu, mūziku, pasākuma vadītāju un visu pārējo, kas vajadzīgs, lai pasākums izdotos uz desmit.

Organizējam pasākumus 20, 50 un arī vairāku simtu darbinieku plašam kolektīvam. Lepojamies, ka veidojam pasākumus, kurus dalībnieki atceras un vēlas atkārtot. 

Vasaras pasākumi

Vasara Latvijā ir pats labākais laiks, kad organizēt uzņēmuma āra pasākumus. Viens no populārākajiem formātiem ir sporta spēles. Tās var būt klasiskās sporta spēles, kur dalībnieki veic dažādas sarežģītības uzdevumus, sacenšas komandās par augstiem sportiskiem rezultātiem. Varam organizēt arī sporta spēles izklaidējošā un relaksējošā formātā ar lielāku uzsvaru uz socializēšanos, nevis sportiskiem sasniegumiem.

Vakara noslēgumā varēsiet izdancoties un izdziedāties dzīvās mūzikas un/vai DJ pavadībā. Vasaras brīvdabas pasākumu galvenā pievilcība slēpjas garo un silto vakaru šarmā. Ja izdodas izbrīvēt vienu nedēļas nogali, lai kopā svinētu, varam būt gandrīz droši, ka ar mūsu palīdzību pasākums izdosies.

Semināri un konferences

Mūsu pasākumu aģentūra neaizmirst arī par oficiālu pasākumu organizēšanu. Dažādi semināri, konferences, produktu prezentācijas pasākumi, apmācības un vēl daudz, kas cits. Jūs nākat ar savām idejām un vēlmēm, mēs nodrošinām pasākuma nevainojamu norisi.

Tā kā tieši kafijas pauzēs un pusdienu pārtraukumā notiek visaktīvākā ideju apmaiņa un savstarpējā komunikācija, lielu uzmanību veltam izbraukuma ēdināšanas nodrošināšanai.

Dekorācijas un noformējums

Pasākuma dekorācijas ir liela daļa no veiksmīgi organizēta pasākuma maģijas. Mūsu rīcībā esošās dekorācijas, aksesuāri un pieredze nodrošina, ka ikviena balle, sporta spēles vai komandas saliedēšanas pasākums paliek atmiņā uz ilgiem laikiem.

Dekorāciju veidu, daudzumu un stilu izrunāsim un saskaņosim ar jums. Tematiskās balles formāts var būt visdažādākais. Mums ir ļoti daudzas idejas. Noteikti atradīsim arī jums piemērotu risinājumu. 

Ģimene pirmajā vietā

Pasākumu organizēšana uzņēmumiem, kuros bez darbiniekiem piedalās arī ģimenes locekļi pēdējos gados kļūst aizvien populārāka. Pasākumi ģimenei draudzīgā formātā, lielākoties, ir klusāki un tajos ir padomāts arī par pašiem mazākajiem dalībniekiem.

Darbiniekiem tā ir iespēja veidot jaunas pazīšanās un nostiprināt līdzšinējos kontaktus ģimenei draudzīgā formātā. Formāta izvēle atkarīga no uzņēmuma mērķiem, kolektīva un līdzšinējās pieredzes.

Plašāku informāciju par korporatīvo pasākumu organizēšanas iespējām atradīsiet Smart Stream mājaslapā, taču viss sākas ar sarunu. Atrakstiet vai piezvaniet un sāksim plānot jūsu uzņēmuma īpašo pasākumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.