Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kriss Normens arēnā «Rīga» un Daugavpils Olimpiskajā centrā jau pavisam drīz!

Tuvojas Krisa Normena tikšanās ar saviem faniem Latvijā. 5. martā zvaigzne uzstāsies «Arēnā Rīga«, bet 9. martā – Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Šonedēļ aizvadām gada romantiskākos svētkus – Valentīndienu, bet tuvojas arī Pavasara svētki – 8. marts. Šīs dienas ir piepildītas ar siltumu, mīlestību un cieņu.

Slavenais mūziķis, bijušais leģendārās grupas «Smokie» dalībnieks Kriss Normens, kura radošumu apbrīno miljoni, ir pazīstams arī kā uzticīgs vīrs un daudzbērnu tēvs. Krisa Normena personīgā dzīve ir pelnījusi uzmanību un viņa konsekvence attiecībās ir apbrīnas un atdarināšanas vērta.

Krisa Normena dzīves principi

Princips Nr. 1: «Nešķirties no saviem mīļajiem!».
Kriss Normens ir laimīgi precējies 57 gadus. Viņa sieva ir Linda Makenzī, kura līdz pat šai dienai ieņem milzīgu vietu viņa dzīvē, un viņš nevilcinās par to runāt visu savu mūžu daudzās intervijās. Kriss Normens iepazinās ar savu nākamo sievu septiņpadsmit gadu vecumā, kad grupa «Smokie» tikai sāka savu radošo ceļu uz skatuves.
Kautrīgā blondīne sagrozīja topošā slavenā dziedātāja galvu, un viņš piedāvāja viņai satikties. Trīs gadus vēlāk pāris apprecējās. Kriss šo dienu sauc par laimīgāko savā dzīvē pat pēc vairāk nekā piecdesmit gadiem. Pāris bija nešķirams, un Linda pat dabūja stilistes darbu grupas komandā, lai būtu kopā ar mīļoto tūrē.

Princips Nr. 2: «Tici sev un klausies viņā!».
Krisa Normena sieva vienmēr ir bijusi slavenā ģitārista un dziedātāja atbalsts un iedvesma. Tomēr sākotnēji finansiālais stāvoklis jaunajā ģimenē nebija diezcik labs, un viņi pat devās vakariņās pie radiem, ko Kriss ne reizi vien pieminēja intervijās. Linda ir bijusi dziedātāja īstā mūza, un viņa nekad nav lūgusi viņu pamest nestabilo mākslinieka darbu. Varbūt, ja viņa būtu uzvedusies savādāk, pasaule nekad nebūtu dzirdējusi «Smokie» labākās dziesmas.

Princips Nr. 3: «Kopā uz mūžu».
Pāris vienmēr centās pavadīt daudz laika kopā, neraugoties uz to, ka Normens bieži bija turnejās. Un tagad viņam patīk sēdēt kopā ar sievu un atskaņot viņai maigas ģitāras melodijas. Linda vienmēr ir bijusi laba sieva un gādīga mamma, rūpējusies par ikdienu un komfortu mājās. Pāris jau vairākus gadus dzīvo Menas salā.

Princips Nr. 4: «Vārdi ir labi, bet dāvana ir labāka».
Kriss uzskata, ka ir labi apstiprināt savas jūtas, kaut arī ar nelielām, bet pastāvīgām dāvanām. «Ko es parasti dāvāju? Pirmkārt, tie ir ziedi. Man šķiet, ka šī ir vislabākā dāvana. Un vēl – smaržas! Bet ir nepieciešams ilgs laiks, lai tās izvēlētos, ņemot vērā sievietes raksturu un paradumus. Kopumā esmu diezgan romantisks ne tikai dziesmās, bet arī dzīvē,» saka Kriss Normens.

Princips Nr. 5: «Novērtējiet stabilitāti!».
«Esmu precējies ilgu laiku, mums ir pieci bērni, jau pieauguši. Man dzīvē patīk stabilitāte, tāpēc, pateicoties Lindai, es netērēju laiku sīkumiem.
Es netērēju laiku niekiem, necenšos mainīt savu personisko dzīvi un meklēt jaunas draudzenes. Es mīlu savu sievu, un gribas redzēt savu ģimeni laimīgu. Tāpēc ceru dzīvot ilgi – man ir interesanti, kas nākotnē notiks ar maniem bērniem,» saka pasaules zvaigzne Kriss Normens.

Princips Nr. 6: «Padomājiet par citiem!».
Kriss Normens uzskata, ka galvenais ir neieciklēties uz savām harmoniskajām attiecībām un neaizmirst dalīties ar citiem. Kopā ar Lindu viņi velta daudz laika labdarības projektu un organizāciju atbalstīšanai. Linda piedalās fondu darbā, iesaistoties bērnu labklājības, veselības un vides aizsardzības jomās.

Princips Nr. 7: «Kopīgas intereses».
Kopīgas intereses palīdz glābt laulību. Linda ciena un atzīst sava vīra aizraušanos ar mūziku. Viņus vieno kopīgi vaļasprieki – pastaigas dabā, mājas labiekārtošana un labdarība.

Princips Nr. 8: «Nezaudēt savu attiecību romantiku».
Kriss Normens iesaka, – ja arī nerakstāt dzeju saviem mīļotajiem, neaizmirstiet par to, ka nepieciešamas romantiskas atzīšanās. Viņš pats joprojām nekavējas atzīties mīlestībā savai sievai un turpina viņai veltīt savas dziesmas.


«Man vajag tavu mīlestību,
Tāpat kā putnam vajadzīgs
lidojums.
Un kā rītausma sākas ar
gaismas staru.
Tu man dod spēku dzīvot,
es zinu –
Man vajag tavu
mīlestību.»

Biļetes uz koncertu iegādājieties https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/132331

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.