Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kvalitatīvs labierīcību aprīkojums – vērts ieguldīt! 

Klientu, apmeklētāju un darbinieku priekšstats par uzņēmumu var atšķirties, taču nenoliedzami tas ir būtisks. Lai to mainītu, reizēm vajag apjomīgus ieguldījumus, taču reizēm pietiek ar pavisam nelielām izmaiņām. Labierīcību tīrība un iekārtojums var ietekmēt to, ko cilvēki domā par uzņēmumu, tas veido gan attieksmi pret apmeklētājiem un darbiniekiem, gan higiēnu un apkārtējo vidi, tāpēc par to jārūpējas laikus. Kāpēc tualetes aprīkojumu labāk nomāt, nevis pirkt? Kādu higiēnas aprīkojumu un servisu piedāvā uzņēmums “Elis”? Aicinām lasīt šo rakstu un uzzināt!

Higiēnas aprīkojuma noma – izdevīgākais risinājums uzņēmumam

Higiēnas preces un aprīkojuma noma ir daudz izdevīgāka nekā sākumā varētu šķist. Daudzi uzņēmumi, kas to izmēģinājuši, atzīst, ka ieguvumi pilnībā atsver ieguldītos līdzekļus, jo labierīcību telpas top tīrākas un estētiskākas, izlietoto higiēnas preču daudzums samazinās, bet labierīcību aprūpē jāiegulda daudz mazāk laika. Kādu aprīkojumu nepieciešams nomāt Jūsu labierīcību vajadzībām? 

Tualetes papīra turētājs

“Elis” sniegtajā pakalpojumā ietilpst gan tualetes papīra turētājs jeb statīvs, gan tualetes papīrs, taču tas atšķiras no veikalā pieejamajiem produktiem. 

  • Turētājam ir slēgts un izturīgs ietvars ar sudraba jonu pārklājumu, kas nodrošina higiēnu, ir speciāla vieta rezerves tualetes papīra rullim un iestrādāts indikators, kas ļauj daudz operatīvāk novērst papīra trūkumu. 
  • Papīra rullis bez kartona serdenes – tas tiek izlietots līdz pēdējam centimetram, tādējādi saudzējot vidi, jo nav nepieciešams kartons serdenei. Papildu vērtība – šis papīrs ļoti viegli šķīst ūdeni, neradot sastrēgumus kanalizācijas caurulēs.

Automātiskais ziepju dozators taupīgam higiēnas budžetam

Ziepju dozatori ir ļoti populāri higiēnas risinājumu klāstā, jo ir daudz higiēniskāki lietošanā un arī ekonomiskāki. Efektivitātes ziņā vēl izdevīgāk ir lietot tieši putu ziepes. Automātiskais putu ziepju dozators nomēra un izsniedz 0,4 ml putu – ne vairāk un ne mazāk – tieši tik cik nepieciešams, lai nodrošinātu pilnvērtīgu roku higiēnu. Paša dozatora regulāru apkopi arī veiks “Elis”, jo tas ietilpst pakalpojuma cenā, tādējādi mazinot uzņēmuma darbinieku rūpes par higiēnas nodrošināšanu. 

Papīra dvieļu turētājs – daudz izdevīgāk un labāk videi

Automātiskais papīra dvieļu turētājs nebūt nav uzskatāms par dārgu un greznu risinājumu, gluži pretēji – tas ir resursus saudzējošs un ekonomisks roku noslaucīšanas veids. Katrā roku slaucīšanas reizē tiek izsniegta viena papīra salvete, tādējādi samazinot nesamērīgu un nekontrolētu papīra dvieļu patēriņu. Sudraba jonu pārklājums turētāja korpusu padara īpaši higiēnisku, kas ir ļoti aktuāli tieši labierīcībās, kuras diendienā apmeklē daudz cilvēku. Lai iederētos jebkurā labierīcību interjerā, papīra dvieļu turētājs pieejams astoņos krāsās. 

Vaicājiet “Elis” piedāvājumu tieši Jums!

Ja apzināties, ka labierīcību apmeklējums var ietekmēt uzņēmuma tēlu un vēlaties, lai tualetes aprīkojums Jūsu uzņēmumā būtu drošs, higiēnisks, kvalitatīvs no dizaina viedokļa, kā arī izdevīgs uzņēmuma budžetam, dodiet ziņu “Elis” pārstāvim! Jūs saņemsiet bezmaksas konsultāciju par Jūsu uzņēmumam izdevīgākajiem risinājumiem, kuros ietverts gan tualešu aprīkojums, gan higiēnas preces ikdienas lietošanai. “Elis” parūpēsies arī par to, lai šīs preces uzņēmumā netrūktu un neveidotos lieki uzkrājumi. Turklāt inovatīvais aprīkojums gādās, lai ziepes un papīra dvieļi tiktu lietoti ekonomiski, bet vienlaikus higiēnas prasības tiktu nodrošinātas augstākajā līmenī. Lai uzzinātu vairāk par šo servisu, aicinām apmeklēt “Elis” mājaslapu, kurā pieejami gan produktu apraksti un video, gan arī iespēja sazinieties ar mums un pārliecinieties, ka “Elis” serviss ir ērts un izdevīgs – ir vērts rūpes par higiēnu labierīcībās uzticēt ārpakalpojuma sniedzējam! 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.