Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Labu mākleru pakalpojumi- iespēja iegūt vairāk

Nekustamo īpašu tirgū ir gan vērienīgas iespējas, gan būtiski riski. Katrs darījums ir unikāls, tāpēc, ņemot vērā augsto īpašumu vērtību, ir būtiski lai darījumi notiktu droši un izdevīgi.

Uzticami mākleri ir droša darījuma garants

Ir daudzi faktori, kas var “noiet greizi” pārdodot īpašumu. Ir iespējams īpašumu pārdot pārāk lēti, var neiekļauties paredzētajā pārdošanas termiņā, ja pārdošana ir steidzama, piekrist nelabvēlīgiem darījuma nosacījumiem vai gluži vienkārši tikt apkrāptam. Mākleru pakalpojumi šajā gadījumā var gan palīdzēt ietaupīt laiku, gan nodrošināt sirdsmieru. Par visu būs padomāts! Te gan jāpiemin- jums būs nepieciešami LABI mākleri. Jāizmanto mākleru kompānijas, kuras nozarē strādā kādu laiku, kuriem ir bagātīga pieredze, kuri ir reģistrēti Ekonomikas ministrijas reģistrā (darbojas legāli un ir apmācīti) un par kuriem var atrast pozitīvas rekomendācijas.

Katra situācija ir unikāla un mākleri to apzinās

Katrs īpašums, tā stāvoklis un pārdevēja motivācija atšķiras. Katram īpašumam ir savs “perfektais pircējs”- citam to ir vairāk, citam, pavisam nedaudz. Ir nozīmīgi visā šo apstākļu kopumā noorientēties. Dažreiz ir jākonstatē, ka īpašumam ir kādas fiziskas vai juridiskas nepilnības un tās ir jānovērš, lai tiktu pie labākas cenas. Citreiz viss ir nevainojami un gluži vienkārši jāizvēlas pareizā pārdošanas un reklāmas stratēģija, kas palīdzēt iegūt maksimālu naudas summu par īpašumu. Netrūkst arī situāciju, kurās īpašums ir jāpārdod limitētā laika periodā vai arī nepubliski. Šādās, īpaši jūtīgās situācijās, ir nozīmīgi, lai palīgā steidz nekustamā īpašuma mākleri, kuri zina ko dara un spēj atrisināt situāciju uzreiz, neizšķiežot laiku.

Darbs ar pircējiem

Ideālajā pasaulē uz pārdodamā īpašuma apskati atnāktu īpaši ieinteresēta ģimene. Šī ģimene būtu priecīga tikties, viņus interesētu īpašums un viņi to iegādātos par prasīto cenu. Realitāte, diemžēl, bieži vien ir savādāka. Dažkārt uz īpašuma apskatēm nāk nemotivētas personas bez naudas vai noskaidrotas kredītspējas, tā sauktie “tūristi”. Citkārt īpašuma skatītāji uzskata, ka ar rupju attieksmi un nemitīgu trūkumu izcelšanu izdosies iegūt pamatīgu atlaidi. Dažkārt īpašumu skatās pavisam jauki interesenti, taču bez līdzšinējas pieredzes īpašumu pasaulē un daudziem praktiskiem jautājumiem vai absurdiem pieņēmumiem par lietu kārtību darījumu slēgšanā. Ir būtiski spēt ar katru no šiem tipiem komunicēt, izprast pārdevēja iespējas vai konstatēt, kuriem cilvēkiem labāk nevajag tērēt laiku. Mākleru pakalpojumi šajā ziņā ir īpaši noderīgi- viņi ietaupīs ne tikai ievērojamu daļu jūsu laika, bet arī nervus. To īpaši var izcelt darbā ar pircēju iebildumiem un zemākas cenas piedāvājumiem.

Papildus- gadās situācijas, kurās, ar vairākiem pirkt gribētājiem, sākās cenas augstāk-solīšana. Šo procesu vadīt ir īpaši sarežģīti, jo, lai gan kaulēšanās visiem šķiet pieņemama, augstāk-solīšana potenciālos pircējus mēdz aizvainot. Ir jāizjūt, kad tas ir iespējams un cik lielas ir iespējas. Jāspēj nokomunicēt un tikt galā ar pārmetumu lērumu, kas dažkārt nāk no tiem, kuri šajā augstāk-solīšanā zaudē. Pārdošanas process var būt visai emocionāli smags, īpaši, ja cīnāties par labāko rezultātu. Ir patīkami, ja to vada kāds, kas ar to tiek galā profesionāli un īpašnieks var ar mierīgu sirdi gaidīt izdevīgāko darījumu.

Apkrāpšanas riski

Diemžēl joprojām pastāv riski tik apkrāptam, pārdodot savu īpašumu. Dažādi knifi un viltīgi nosacījumi pirkuma līgumos, neoficiāli apmaksas modeļi utt. Mākleri zina to, kāds izskatās drošs un pārdevējam labvēlīgs pirkuma un rokasnaudas līgums. Nekustamā īpašuma aģenti pārzin darījumu shēmas un šādas viltības, kas nav labvēlīgas, spēs konstatēt visai ātri. Nekustamais īpašums nenoliedzami ir vērtīgs aktīvs. Ir būtiski būt piesardzīgam ar to operējot.

Ja par pārdošanu rodas šaubas vai neskaidrība, vienmēr var uzdot savu jautājumu zinātājiem. Vieni no labākajiem nozarē – nekustamā īpašuma aģentūra Kivi Real Estate. Šāda, neliela saruna parasti neko nemaksā un, iespējams, mākleri piedāvās kādu patiešām ērtu un izdevīgu risinājumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. pilnigas mulkibas, pasam ko ir jasaprot, tik daudz muldetaju, ka jega nekada. man tie starnieki viena dala besi ara.Muld ka nav jegas nekadas. Ir kas ko saprot, bet tadu maz.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.