Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Metāla durvis – drošas, skaistas un praktiskas

Ārdurvis mēs nemainām katru dienu. Patiesībā lielākā savai privātmājai vai dzīvoklim durvis pērk reizi vai pāris reizes dzīvē. Ja agrāk savām mājām pirkām koka durvis, tad, uzlabojoties ražošanas tehnoloģijām, populārākas kļūst tieši metāla ārdurvis.

Kādēļ dzelzs durvis tiek pirktas aizvien biežāk?

Pirmkārt, tās ir drošas un uzticamas. Metāla durvju ražošanas tehnoloģija un aizsardzības mehānismi padara tās drošākas pret uzlaušanu. Arī durvju krāsu, izmēru un dizainu daudzveidība ir liels plus, jo ļauj pieskaņot ārdurvis jebkuras privātmājas fasādei vai dzīvokļa interjeram.

Lielākā izvēle un izdevīgāki piedāvājumi parasti ir standarta durvju modeļiem, taču tās var izgatavot pēc pasūtījuma arī atšķirīgos izmēros un konfigurācijā. Cilvēki, kas vēlas pirms durvju atvēršanas pārbaudīt ciemiņa identitāti, izvēlās pirkt durvis ar actiņu vai izturīgu stiklojumu.

Veikals “Durvju pasaule” piedāvā metāla durvis ikvienai gaumei un maciņa biezumam. Ārdurvju modeļus, konfigurāciju un cenas varat aplūkot mājaslapā – durvjupasaule.lv vai klātienē durvju salonā, Vienības gatvē 33, Rīgā.

Metāla durvju priekšrocības

  • Drošība. Kvalitatīvas un pareizi izgatavotas dzelzs durvis nodrošina spēcīgu aizsardzību pret ielaušanos. Salīdzinot ar parastām durvīm, kas izgatavotas no citiem materiāliem, piemēram, koka vai stikla, metāla durvju uzlaušana ir sarežģītāka. To uzbūves veids arī ļauj tajās iestrādāt dažādus aizsardzības mehānismus, piemēram, “zirnekli” (daudzpunktu bloķēšanas mehānismu).
  • Energoefektivitāte. Ikvienas “Durvju pasaulē” pieejamās durvis iekšpusē ir siltinātas un aprīkotas ar kvalitatīvām blīvgumijām. Siltumvadītspējas koeficients ir norādīts pie katra durvju modeļa. Ja vēlaties īpaši siltinātas metāla durvis, jautājiet mūsu konsultantiem. 
  • Ilgmūžīgas. Tērauda vai dzelzs durvis ir izturīgas, mazāk deformējas, plaisā un nevar sapūt. Modernie pārklājumi arī nodrošina aizsardzību pret rūsu. Dzīvokļa durvis no metāla ir automātiski aizsargātas no saules vai nokrišņiem, bet privātmājas ārdurvīm vēlams ierīkot jumtiņu vai nojumi. Tas automātiski pasargās durvis no lietus, sniega un intensīvu saules staru iedarbības.
  • Viegla apkope. Rūpīgs saimnieks savlaicīgi rūpējas par sava mājokļa uzturēšanu kārtībā. Ar metāla durvīm jums daudz darba nebūs. Pietiek tās nomazgāt ar ūdeni vai vieglu ziepjūdeni un durvis izskatīsies kā jaunas. Ja gadās saskrāpēt durvju virsmas pārklājumu, to vēlams izlīdzināt, lai nepieļautu koroziju. Tāpat periodiski ieteicams veikt durvju eņģu eļļošanu, bet pēc daudziem gadiem var būt nepieciešama arī durvju blīvgumiju nomaiņa.
  • Plašs dizaina un modeļu piedāvājums. Par šo jau runājām ievadā, bet jāuzsver, ka krāsu un modeļu daudzveidība ir vienkārši pārsteidzoša. Pārliecinieties paši.
  • Uzstādīšana un montāža. To varat veikt saviem spēkiem, nolīgstot vietējos speciālistus vai uzticēt mūsu profesionālajiem meistariem ar daudzu gadu pieredzi. Montāžas izmaksas ir atkarīgas no transporta izdevumiem, durvju modeļa un veicamo darbu sarežģītības.
  • Prestižs un īpašuma vērtības pieaugums. Jūs jau zināt, ka pirmais iespaids ir pats svarīgākais. Aplūkojot jūsu māju vai dzīvokli, ārdurvis ir viens no pirmajiem, kas iekrīt acīs. Ja plānojat savu mājokli pārdot, jaunas metāla durvis var palīdzēt pārdot īpašumu dārgāk.
  • Lētāka mājokļa apdrošināšana. Vai zinājāt, ka apdrošinātāji pirms polises pārdošanas lūdz aizpildīt anketu, kurā viens no jautājumiem ir par dzelzs durvīm? Apdrošinātāji zina, ka durvis no metāla ir papildus drošības garants un iekļauj šo faktoru savos aprēķinos.

Kopumā ir daudzi iemesli, kādēļ dod priekšroku metāla durvīm, bet labāk ir vienreiz redzēt nekā simts reizes lasīt. Labākam ieskatam, atnāciet ciemos uz Durvju pasaules salonu un aplūkojiet durvis klātienē. Ja šāda iespēja nav, aplūkojiet visus modeļus internetā un jautājumu gadījumā rakstiet uz info@durvjupsaule.lv vai zvaniet pa tel. 27027377.

Jūsu māja ir pelnījusi jaunas skaistas durvis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.