Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Metināšanas darbu cenas un kvalitātes attiecība 

Metināšanas darbi ir saistīti ar paaugstinātu risku un jebkura kļūda ir uzreiz redzama. Meklējot metināšanas pakalpojumu ikviens vērtē divus faktorus – cenu un kvalitāte. Par darbu kvalitāti liecina iepriekš paveiktais un atsauksmes no klientiem. Savukārt cenas ikviens var salīdzināt, veicot aptauju e-pastā vai pa telefonu. 

Sabalansēt cenu un kvalitāti ir būtiski, jo neviens mēs nevēlamies pārmaksāt. Tajā pašā laikā jāsaprot, ka profesionāla metinātāja pakalpojumi vienmēr ir pieprasīti un sāk darboties pieprasījuma – piedāvājuma likums. Šādi metinātāji var izvēlēties klientus ar ko sadarboties un uzturēt cenas līmenī, kas ļauj saņemt pienācīgu algu, sedz patērēto materiālu izmaksas un iekārtu amortizāciju. 

Kā atrast profesionālu metinātāju? 

Labiem meistariem reklāma nav vajadzīga. Viņu darbu kvalitāte ir zināma un pasūtītāji stāv rindā, lai varētu sadarboties. Tas nozīmē, ka metinātāja aizņemtība ir viens no faktoriem, kas var liecināt par viņa profesionalitāti. Šeit mēs varam runāt līdzības ar autoservisiem. Labākajos ir jāpiesakās vismaz pāris nedēļas iepriekš, bet šaubīgākos nereti var tikt uz auto remontu jau nākamajā dienā.  

Ja kvalitāte nav būtiska, varat mēģināt sadarboties praktiski ar jebkuru metinātāju. Tā būs laimes spēle. Var paveikties vai gluži pretēji nepaveikties. Situācijās, kad vajadzīgas garantijas, ka darbs tiks paveikts kā iecerēts, jāizvēlas uzņēmums, kas specializējas metināšanas pakalpojumu sniegšanā. 

Meistari, kas strādā šādos uzņēmumos, ar metināšanu nodarbojas praktiski katru dienu. Viņi ir apguvuši dažādas metināšanas metodes (MIG/MAG, TIG, lāzera metināšana) un prot izvēlēties katrai konkrētai situācijai labāko risinājumu. Cenas, visticamāk, būs augstākas nekā prasīs iesācēji, taču arī rezultāts būs paredzams. 

Lai noskaidrotu veicamo darbu izmaksas, pakalpojumu sniedzējam ir jāzina veicamo darbu apjoms un nepieciešamais laiks. Konsultācijas par cenām varat saņemt klātienē, pa telefonu vai e-pastā. Uzņēmumā Ferro Plus – https://ferroplus.lv/ metināšanas darbi tiek veikti jau no 2015. gada un šajā laikā ir iegūta ļoti plaša pieredze, strādājot ar dažādiem projektiem. Iekārtu ražošana, projektēšana, remonts, rasējumu optimizācija, metināšanas pakalpojumi uzņēmumiem vai privātpersonām – darīts ir ļoti daudz. 

Uzņēmuma speciālisti var sametināt dažāda veida metālus vai to sakausējumus (alumīnijs, nerūsējošais tērauds, tērauds, čuguns u.c.). Ikdienā biežāk tiek metināti metāli biezumā no 0,5 mm līdz 60 mm, taču praksē ir iespējams sametināt arī biezākus materiālus. 

Pārliecināties par Ferro Plus veikto metināšanas darbu kvalitāti var ielūkojoties FerroPlus.lv galerijā vai atnākot uz konsultāciju klātienē. 

Ja plānojat metināt žogu, kāpnes, auto detaļas, ražošanas iekārtas, metāla konstrukcijas vai vēlaties izstrādāt prototipu, profesionāli metinātāji var palīdzēt novest jūsu ideju līdz praktiskai realizācijai. 

Visiem darbiem tiek nodrošināta garantija. Vairāk par piedāvātajiem pakalpojumiem varat uzzināt mājaslapā, taču precīzas metināšanas darbu cenas noskaidrosiet tikai sazinoties personīgi. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.