Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pieci iemesli, kādēļ izvēlēties «Elektrum» dabasgāzes pakalpojumu

No 2023. gada 1. maija dabasgāzes tirgus Latvijā ir atvērts un katram ir iespēja brīvi izvēlēties sev vēlamo dabasgāzes piegādātāju. «Elektrum» ir viens no lielākajiem dabasgāzes piegādātājiem Latvijā un piedāvā plašu un izdevīgu dabasgāzes pakalpojumu klāstu mājsaimniecībām ar vairākām būtiskām priekšrocībām.

 1. Noslēgt līgumu ir ātri un vienkārši
  «Elektrum» dabasgāzes līgumu var noslēgt ātri un vienkārši – tiešsaistē Elektrum.lv portālā vai zvanot klientu apkalpošanas centram pa tālruni 8400. Pārslēdzot līgumu, nav jāmaina dabasgāzes skaitītājs vai gāzes caurules, kā arī nav nepieciešams sazināties ar iepriekšējo pakalpojuma sniedzēju par līguma izbeigšanu – par visām formalitātēm pilnībā parūpēsies «Elektrum».

  Pie «Elektrum» varēsit izvēlēties sev piemērotāko norēķinu metodi – vai nu maksāt ikmēneša rēķinu pēc patērētā dabasgāzes apjoma vai arī izvēlēties izlīdzināto maksājumu. Ja mājsaimniecībai arī elektrību jau piegādā «Elektrum», tad var saņemt vienu kopēju rēķinu par elektrību un dabasgāzi.
 2. Iespēja izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu
  «Elektrum» dabasgāzes piedāvājums ir pielāgots dažādām ikdienas vajadzībām – tas atšķiras pēc pielietojuma, piemēram, virtuvei vai siltumam, kā arī pēc cenas un līguma termiņa.

  «Dabasgāze virtuvei» piedāvājums ir izdevīgs mājsaimniecībām, kuras dabasgāzi pārsvarā izmanto tikai ēdiena pagatavošanai, savukārt «Dabasgāze siltu-mam» – mājokļa apkurei vai siltā ūdens nodrošināšanai. Klients var izvēlēties pakalpojumu gan par fiksētu maksu, gan atbilstošu cenai dabasgāzes biržā.

  Izmantojot kalkulatoru mājaslapā, iespējams aprēķināt, kurš piedāvājums ir jums piemērotākais un izdevīgākais.
 3. Īpašais piedāvājums dabasgāzes pakalpojumam
  Līdz gada beigām, noslēdzot līgumu ar «Elektrum», klienti saņems 70 EUR atlaidi pirmajam «Dabasgāze siltumam» rēķinam vai 10 EUR atlaidi pirmajam «Dabasgāze virtuvei» rēķinam.
 4. Jūsu nauda par dabasgāzes pakalpojumu paliek Latvijā
  «Elektrum» ir AS «Latvenergo Latvijas valstij piederoša uzņēmuma, zīmols tādēļ, izvēloties šo dabasgāzes piegādātāju, samaksātā nauda par pakalpojumu paliek tepat Latvijā un atbalsta Latvijas ekonomikas izaugsmi. Pēdējā piecgadē AS «Latvenergo» valstij ir izmaksājusi lielāko dividenžu īpatsvaru starp visiem valsts uzņēmumiem.
 5. Elektrum atbalsta Ukrainu karā pret Krieviju
  «Elektrum» jau kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā konsekventi atbalsta ukraiņus viņu cīņā par savu valsti. Tādēļ arī šogad par katru dabasgāzes līgumu «Elektrum» no uzņēmuma līdzekļiem ziedo 1 eiro Ukrainai. Ar portāla Ziedot.lv starpniecību par saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādātas Latvijā ražotas preces Ukrainas energosistēmas darbības atjaunošanai. Jo vairāk «Elektrum» dabasgāzes klientu, jo būtiskāku atbalstu saņems Ukraina!

  Izvēloties dabasgāzes piegādātāju, Elektrum aicina izvērtēt uzņēmuma un tā īpašnieku sastāvu, kā arī darbības ētiku un reputāciju. Pārslēdzot līgumu uz Elektrum, jūs gan iegūsiet izdevīgu piedāvājumu un iespēju izmantot visas priekšrocības (draudzīgu klientu servisu, ērtu pašapkalpošanās portālu un mobilo lietotni, piemērotāko norēķinu veidu u.c.), gan atbalstīsiet Latvijas ekonomiku un Ukrainu karā pret Krieviju.

  Plašāka informācija par Elektrum dabasgāzes pakalpojumu pieejama šeit. Pieteikties konsultācijai par sev piemērotāko produktu iespējams šeit.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.