Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Programmēšanas skola, kurā var apgūt programmēšanu bez maksas!

Sapņo par programmētāja karjeru? Esi gana drosmīgs, lai mainītu līdzšinējo karjeras virzienu? Varbūt esi kādreiz sapņojis, kā būtu apgūt programmēšanu bez jebkādiem izdevumiem? Kā apgūt jaunākās tehnoloģijas un veidot savu digitālo pienesumu pasaulei? Tagad tāda iespēja eksistē, un tas viss ir ērti pieejams, ikvienam un bez maksas Codelex programmēšanas kursos!

Kas ir Codelex?

Tā ir apmācību platforma, kas  sagatavo jaunos speciālistus un nodrošina tiem darbu atbilstošos uzņēmumos, uzsvaru liekot uz to lietotāju atbalstīšanu un apmācīšanu, kuri vēlas kļūt par programmētājiem. Pēcāk tiek veidota sadarbība ar uzņēmumiem, kuriem nepieciešami apmācīti, zinoši un talantīgi darbinieki. Tiek nodrošinātas kvalitatīvas studentu apmācības, kā arī studenti ir ieinteresēti mācīties, neuztraucoties par ieguldīto laiku un reālu iespēju iegūt labu darbu kā programmētāji.

Kāpēc izvēlēties Codelex?

Cituviet, jaunajam potenciālajam programmētājam nāktos uzreiz ieguldīt finanses, lai tikai pēc apmācību uzsākšanas saprastu, vai izvēlētais virziens ir piemērots un rada gandarījumu. Izvēloties Codelex programmēšanas ievadkursu, paveras lieliska iespēja noskaidrot savas vēlmes, intereses un spējas pilnīgi bez maksas. Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai pieredzējis programmētājs, kurss ļaus iepazīt sevi pašu un pavērs plašāku skatījumu uz programmēšanas procesu.

Ar ko sākt?

Reģistrācija ir ērta un vienkārša un prasīs tikai dažas minūtes. Pēc reģistrācijas veikšanas savā profilā atradīsi mājasdarbu, ko nepieciešams izpildīt un iesniegt, lai pieteiktos ievadkursam. Pēcāk saņemsi apstiprinājumu par apmācību uzsākšanu. Esi atbildīgs, mācies un izzini. Droši uzdod jautājumus un nepieciešamības gadījumā, kursa monitori būs gatavi ar prieku atbildēt uz jautājumiem. Kā papildu uzziņas rīks var noderēt Discord grupa, kurā vari uzzināt visu, kas aktuāls vai neskaidrs. Ja esi bijis gana motivēts un centīgs, kā arī ievadkurss nokārtots sekmīgi, iegūsti vietu mācībām intensīvajā programmēšanas kursā.

Šī ir lieliska iespēja visiem, kas vēlas izmēģināt savas spējas programmēšanā bez maksas, piedāvājot visu nepieciešamo, lai sāktu ceļu uz veiksmīgu programmētāja karjeru. Uzņēmums jau kopš 2019. gada palīdz cilvēkiem mainīt savu profesiju un kļūt par labi pelnošiem speciālistiem, tāpēc neuztraucies par finansiālām barjerām, ļaujies vēlmei sevi realizēt  un uzsāc savu zināšanu ceļu –  www.codelex.io!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.