Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Salikt mantas pa plauktiņiem? Mantu noliktava var tev palīdzēt!

Vai jau sen Tevi nepamet doma beidzot salikt mantas pa plauktiņiem? Vai desmitiem reižu pavasarī noejot garām savām pret virsdrēbju pakaramo atstutētajām distanču slēpēm, esi nodomājis, ka būtu tomēr labi tās līdz nākamajai sezonai noglabāt kādā ērtākā stūrītī? 

Varbūt šis pavasaris ir īstais brīdis pieķerties sen atliktai dzīvojamās telpas sakārtošanai?

Ja, veicot telpu sakārtošanu, secini, ka atsevišķām, īpaši lielāka izmēra mantām, tomēr ērtu vietu Tavā mājoklī neizdodas atrast, varbūt ir īstais brīdis izšķirties par labu mantu noliktavai? Mantu noliktavas ir citviet pasaulē ārkārtīgi populārs pakalpojums, kas jau kādu laiku pieejams arī Rīgā un, kura popularitāte Latvijā strauji aug. Šādas mantu noliktavas īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem, kurām mājsaimniecībā ir gan daudz sezonālu bērnu transportlīdzekļu, gan daudz sentimentālu priekšmetu, kurus noglabāt, lai vēlāk pakavētos siltās atmiņās. Tāpat mantu noliktavas aktīvi izmanto klienti, kuri veic remontu savā dzīvesvietā,  tādejādi nodrošinot, ka interjera priekšmeti neapput un saglabā esošo stāvokli. Un protams, visi sporta entuziasti, kas mantu noliktavas izmanto, lai atvesto distanču slēpju vietā no tās paņemtu savu jauno sezonu gaidošo šosejas velosipēdu.

Krasta ielā 97A, Rīgā pieejama gudrā mantu noliktava SELF STORAGE, kurā nepieciešamā izmēra telpu Tu pats vari iznomāt SELF STORAGE mājas lapā. Šīs mantu glabātavas atslēga Tev vienmēr būs līdzi, jo tās atslēgšana notiek ar aplikāciju telefonā. Turklāt šo atslēgu Tu varēsi kopīgot ar visiem, ar kuriem nepieciešams.

Lieliska priekšrocība SELF STORAGE mantu noliktavām ir arī tā, ka vari iebraukt iekšā ar auto zem jumta. Tagad slikti laika apstākļi nekad nebūs šķērslis, lai ieviestu kārtību mājoklī un atbrauktu uz savu mantu glabātavu.

Piekļuve SELF STORAGE mantu glabātavām ir visu diennakti – atbrauc kaut nakts melnumā vai īsi pirms saullēkta. Vai arī atved mantas un sagaidi saulrietu pār Daugavu.

Vai arī atbrauc mūsu biroja darba laikā 09:00 – 18:00. SELF STORAGE birojā Krasta ielā 97A, Rīgā iespējams iegādāties kastes un citus iepakojuma materiālus, kā arī izīrēt plauktus, lai ieviestu ideālu kārtību arī savā noliktavas telpā.

Pasteidzies, jo pieejamo telpu skaits ir ierobežots!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.