Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Servisa un virtuves ratiņi restorāniem un profesionālām virtuvēm

Attēls: AJ Produkti

Ja vadāt restorānu, viesnīcu vai skolas kafejnīcu, zināt, cik svarīgi ir nodrošināt šim darbam piemērotus virtuves ratiņus. Virtuves ratiņi ar pareizo ietilpību, ritenīšu veidu un roktura dizainu var padarīt darbu vienkāršāku un raitāku.

Grīdas virsmas, uz kurām tiks izmantoti ratiņi, maina to, kādus ratiņus vajadzētu iegādāties. Ja plānojat izmantot ratiņus tikai uz gludām virsmām, piemēram, gludām flīzēm, vinila grīdām iekštelpās un gludu iekštelpu betonu, varat izmantot vieglākus ratiņus nekā tad, ja ratiņus izmantojat uz keramiskām flīzēm, paklājiem vai nelīdzenām āra virsmām.

Izvēle par plastmasas vai metāla ratiņiem patiešām ir atkarīgs no ratiņu lietošanas biežuma un veida, kā arī personīgajām vēlmēm. Dažreiz ir nepieciešami metāla ratiņi, bet citos gadījumos plastmasas ratiņi to pašu darbu paveiks tikpat labi vai labāk.

Metāla ratiņi

Daudzi metāla virtuves rati nodrošina ilgstošu izturību, lai palīdzētu transportēt gandrīz jebkuru kravu, kas jāpārvieto; tomēr tie var būt vairāk pakļauti skrāpējumiem nekā plastmasas ratiņi.

  • Lielākā daļa no tiem ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, ​​​​lai nodrošinātu izcilu izturību pret rūsu, lai ratiņi būtu sanitāri un droši lietošanai.
  • Tie ir pieejami dažādos stilos, lai varētu atrast savam mērķim ideālus ratiņus, sākot no vieglas līdz lielas slodzes lietošanai.

Plastmasas ratiņi

Plastmasas ēdināšanas rati ir rentabla alternatīva metāla ratiņiem. Pareizā iestādē plastmasas ratiņi var būt tikpat izdevīgi kā metāla.

  • Plastmasas rati ir vieglāki nekā metāla rati.
  • Daudzi plastmasas virtuves ratiņi ir izturīgāki pret traipiem un mazāk redzami bojājumi un skrāpējumi.
  • Tos viegli var izmantot arī ēdienu un ēdināšanas piederumu transportēšanai.
  • Ēdināšanas pakalpojumu ratiņi ir pieejami dažādos stilos, piemēram, slēgti, atvērti un plauktu tipa.

Citi ratiņu veidi

Dažiem ratiņiem ir slēgti vai daļēji slēgti sāni ar plauktiem iekšpusē. Šīs konfigurācijas priekšrocības ietver iespēju paslēpt, piemēram, tīrīšanas līdzekļus, kas tajā ievietoti. Visbiežāk tikai plastmasas virtuves ratiņiem ir slēgti sāni.

Daudziem metāla un plastmasas ratiņiem ir atvērti sāni. Tas atvieglo ratiņu iekraušanu un izkraušanu, kā arī ļauj ērti apskatīt to saturu.

Lai gan ratiņiem ir vispārīga kopējā svara ietilpība, ir svarīgi ņemt vērā, ka svars ir vienmērīgi jāsadala starp plauktiem. Vienam plauktam vajadzētu turēt tikai daļu no kopējās svara ietilpības.

Ja neizmantosiet ratiņus vietā, kur ir nepieciešamas bremzes, tas nav nekas, kas jums jāņem vērā. Ja tomēr plānojat izmantot ratiņus vietās, kur grīdas nav līdzenas, kur nepieciešama ratiņu nostiprināšana, virtuves ratiņi ar bremzēm būs labākais risinājums.

Ieskaties Ajprodukti.lv piedāvājumā un iegādājies savai virtuvei piemērotākos ratiņus, kuros varēsi uzglabāt un pārvietot ēdienu un produktus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.