Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Skapji ar bīdāmām durvīm – kas ir jāņem vērā?

Bez skapjiem, pateicoties to funkcionalitātei, nav iedomājams neviens komfortabls mājoklis, jo tie nodrošina tik nepieciešamās glabāšanas vietas apģērbam, apaviem un mājsaimniecībā noderīgām lietām. Tādēļ mēbeļu salonos ir pieejams patiešām daudzveidīgs skapju dizaina klāsts, kas savstarpēji atšķiras gan pēc izmēriem un konstrukcijas, gan materiāliem un durvju vērtņu veida. Lai, izvēlētos telpai un dzīvestilam vispiemērotāko skapi, ir jāņem vērā gan tam atvēlētā platība, gan dažādo dizaina risinājumu priekšrocības un trūkumi.

Kādas priekšrocības sniedz bīdāmās durvis?

Drēbju skapji ar bīdāmām durvīm var būt gan brīvstāvoši ar noteiktu garumu, platumu un augstumu, gan kā iebūvējamie skapji, kurus izgatavo pēc individuāliem izmēriem. Šādu skapju galvenā priekšrocība ir telpas ieekonomēšana.

Ievietojot telpā skapi ar bīdāmām durvīm, nav jāparedz papildus telpa, kas būtu nepieciešama skapja durvju atvēršanai, tādēļ šādi skapji ir īpaši piemēroti nelielām telpām un tie netraucēs citu mēbeļu izvietošanai. Tāpat drēbju skapjiem ar bīdāmām durvīm ir arī citas būtiskas priekšrocības:

  • Augsta pielāgojamība, jo bīdāmo durvju vērtņu izgatavošanā var tikt izmantots plašs materiālu klāsts, kas tos padara par piemērotu risinājumu jebkura stila interjerā; 
  • Durvju papildus funkcionalitāte, ja skapju bīdāmo durvju vērtnēs ir iestrādāta viena vai vairākas spoguļa plaknes;
  • Maksimāli visas pieejamās platības efektīva izmantošana it īpaši iebūvētajos skapjos, kur plauktu sistēma tiek izvietota pa visu sienas vertikālo platību;
  • Vienkārša lietošana;
  • Mūsdienīgs izskats.

Vai skapjiem ar bīdāmām durvīm ir trūkumi?

Lai gan drēbju skapjiem ar bīdāmām durvīm neatkarīgi no to konstrukcijas ir daudzas priekšrocības, viens no būtiskākajiem trūkumiem ir ierobežotā piekļuve skapja saturam. Šādas konstrukcijas skapjos vienlaicīgi var atvērt tikai vienu sekciju vai skapja pusi.

Mēbeļu veikalā “4istabas” ir pieejams plašs un daudzveidīgs mēbeļu klāsts katrai mājokļa telpai. Pieejami gan brīvstāvoši vai iebūvējami skapji, gan virtuves mēbeles, plaukti, galdi, kumodes, dīvāni un citās mīkstās mēbeles katra gaumei. Tiešsaistes mēbeļu veikals www.4istabas.lv palīdzēs sākt mājokļa iekārtošanas darbus jebkurā Jums izdevīgā laikā un vietā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.