Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Trīs iemesli, kāpēc ir jādzer augu tējas?

Tējai tāpat kā kafijai ir ļoti plašs lojālo lietotāju loks. Neatkarīgi no tā, vai tiek gatavota tradicionāla tēja, kas iegūta no tējas krūma lapām un pumpuriem vai augu tēja no savvaļā vāktiem un atbilstoši žāvētiem augu ziediem vai lapām, tējas kvalitāte tiek vērtēta pēc tās garšas, aromāta intensitātes, krāsas un iedarbības. Aizvien biežāk tējas kvalitāte tiek vērtēta arī pēc ieguves un pārstrādes metožu ilgtspējas. Ja rodas jautājums, kāpēc augu tējas ir jāiekļauj savā ikdienā, lasiet raksta turpinājumu!

1. Labvēlīga ietekme uz veselību

Pareizi ievāktas un žāvētas augu lapas un ziedi saglabā virkni aktīvo vielu, kas pozitīvi iedarbojas uz ķermeni – nomierina, veicina miega kvalitāti, tonizē un stimulē orgānu sistēmu darbību. Šīs vielas organismā nonāk caur augu tējām.

Viens no inovatīvākajiem un ilgtspējīgākajiem augu tēju zīmoliem Baltijā ir PLŪKT. Šī zīmola tējās izmantotie augi ir ievākti bioloģiski sertificētās savvaļas pļavās un mežos, un tiek žāvēti ar vēja un saules enerģiju, padarot tējas garšu un iedarbību uz organismu daudz intensīvāku nekā rūpnieciski audzētām tējām.

2. Ilgtspēja un draudzīgums videi

Laikā, kad aizvien būtiskākas ir dabai draudzīgas preču ražošanas un patērēšanas prakses, uzmanība ir jāpievērš arī iecienītākajiem pārtikas produktiem. Jāpārliecinās par to, ka produktu ražošanā netiek izmantotas apkārtējai videi un cilvēka veselībai kaitīgas ķīmiskas vielas, ir pieejamas visīsākās piegādes ķēdes un netiek atstātas atkritumvielas.

Visbiežāk tieši mazie pārtikas uzņēmumi spēj nodrošināt visilgtspējīgākās ražošanas un iepakošanas prakses, koncentrējoties tikai un vienīgi uz produktu kvalitāti. Tā arī zīmola PLŪKT augstās kvalitātes tējas ir ilgtspējīgi un inovatīvi produkti, kas ir sertificēti un pieejami dabai draudzīgā iepakojumā – bioloģiski noārdāmos tējas maisiņos.  

3. Izcila garša

Katrai ziedu un lapu tējai ir sava unikāla garša un aromāts. Zīmols PLŪKT savas augu tējās izmanto savvaļā ievāktas ugunspuķes, gaiļbiksītes, meža avenes un zemenes, raspodiņus, pelašķus, raudenes un piparmētras. Ja gaiļbiksīšu vai raudenes tēja ir viegla un gaisīgi salda, tad pelašķu tēja – ar izsmalcinātu rūgtumu. Savukārt, raspodiņu tējai piemīt salda garša ar viegli skābu pēcgaršu.

Vairāk informācijas par zīmolu PLŪKT un tā produktiem, atradīsiet zīmola interneta vietnē www.plukttea.com.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.