Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vai auto noma ir izdevīgāka par līzingu? 

Nopērkot auto līzingā, Latvijā nevienu vairs nevar pārsteigt. Līzings ir kļuvis par vienu no populārākajiem, ja ne pašu populārāko auto iegādes finansēšanas veidu uzņēmumiem un privātpersonām. 

Uzņēmumi, izvēloties līzingu, cenšas optimizēt naudas plūsmu. Tā vietā, lai uzreiz ieguldītu lielus līdzekļus auto parka atjaunošanā, katru mēnesī tiek maksāts fiksēts maksājums. Privātpersonas savukārt, lielākoties, nav spējīgas nopirkt jaunu auto par saviem līdzekļiem un līzinga izmantošana ļauj iegādāties jaunāku un arī dārgāku automašīnu nekā tas citādi būtu iespējams. 

Visā šajā stāstā uz skatuves iznāk pilna servisa auto noma, kas auto pircējiem nodrošina līdzīgas priekšrocības kā līzings un reizēm pat vēl daudz labākus nosacījumus. Pilna servisa līzings salīdzinājumā ar ilgtermiņa auto nomu šķiet novecojis un var paredzēt neskaidrākus sadarbības nosacījumus. 

Izvēloties auto nomā, var mēģināt vienoties tikt pie auto bez pirmās iemaksas, ikmēneša apmērs ir fiksēts visu sadarbības periodu, tehniskās apkopes un apdrošināšanas izmaksas jau ir iekļautas cenā, turklāt tiek nodrošinātas elastīgas auto atgriešanas iespējas un ir vēl virkne citu priekšrocību. Principā vienīgais, kas jādara klientam ir jāsedz ikmēneša maksājums, bet visu pārējo (riepu maiņa, remonti, apdrošināšana, apkopes, nodokļi u.c. darbības) paveic iznomātājs. 

Apkopojot visu iepriekš minēto, labākais raksturojums pilna servisa auto nomai ir elastīgāki un izdevīgāki nosacījumi. 

Protams, katrs gadījums ir individuāls un uzņēmumiem, kas ilgstoši sadarbojas ar kādu līzinga firmu var tikt piedāvāti atšķirīgi noteikumi, kurus ir grūti pārspēt. Tajā pašā laikā arī auto noma Mobire katram klientam sagatavo individuālu piedāvājumu un noteiktās situācijās var izrādīt lielāku pretimnākšanu. 

Uzņēmumam Mobire ir vairāk kā 20 gadu pieredze pilna servisa nomas pakalpojumu nodrošināšanā Igaunijā, Lietuvā un tagad arī Latvijā. Papildus auto iznomāšanai tiek piedāvāta arī uzņēmuma autoparka pārvaldība, kas ir sevišķi izdevīga tiem uzņēmumiem, kas vēlas nodot rūpes par saviem auto ārpakalpojuma sniedzējam un koncentrēties uz pamatdarbību. 

Vai auto noma var nodrošināt rezerves auto? 

Latvijas auto ceļi varētu būt labākā stāvoklī. Mēs to visi zinām. Arī transportlīdzekļu tehniskās problēmas mēdz piemeklēt visnegaidītākajās situācijās (arī jauniem auto). Neatkarīgi vai tas ir jūsu vienīgais auto vai viens no daudziem, šādas ķibeles ir nepatīkamas. 

Pilna servisa auto noma pārstāvji izprot šīs problēmas un nodrošina maiņas auto jebkurā situācijā – auto tehniskās apkopes, remonts, jauna auto gaidīšanas periods. Tas nozīmē, ka jebkurš klients var būt pārliecināts, ka problemātiskās situācijās vienmēr tiks nodrošināts maiņas auto, turklāt bez papildus maksas. 

Vai auto līzings ir lētāks kā auto ilgtermiņa noma? 

Izmaksas katrā konkrētā gadījumā būs atkarīgas no izvēlētā auto modeļa un citiem sadarbības nosacījumiem. Ja vēlaties salīdzināt līzinga izmaksas ar auto nomu, jums ir jāpiesakās vienlaicīgi abiem variantiem. Tie Latvijas iedzīvotāji, kas plāno iegādāties līzingā jaunu auto, varētu būt patīkami pārsteigti par autonomas piedāvājumiem. Pieejamo modeļu klāstu varat atrast Mobire.lv sākumlapā, atlasot transportlīdzekļus pēc automašīnas markas un modeļa. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.