Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zobārstniecība tieši Tev – Zobarsti.lv

Zobu un mutes dobuma veselība ir būtiska mūsu kopējās veselības sastāvdaļa, taču, cik jūs bieži ejat pie zobārsta? Profilaktiski – reizi gadā vai tikai tad, kad zobs sāk sāpēt?

Ja salīdzinām Latvijas iedzīvotāju zobu veselību ar Rietumeiropas valstu pilsoņu zobu stāvokli, sevišķi pensijas vecumā, ir redzams, ka mums vēl ir daudz darāmā. Lai arī stomatoloģija ir salīdzinoši augstā līmenī, mums līdzi nāk padomju mantojums, kas liek rūpēties par savu veselību tikai pēdējā brīdī.

Labākais, ko katrs savā labā varam izdarīt, ir atrast savu un savas ģimenes zobārstu, kā arī regulāri to apmeklēt. Zobu higiēna, nelielu caurumiņu aizplombēšana un savlaicīga zobu ārstniecība ļauj ietaupīt naudu un zobi ilgāk spēj saglabāt savas estētiskās un praktiskās funkcijas.

Ja vēlaties parūpēties par savu veselību, atrast savu zobārstniecību Rīgā, Liepājā, Valmierā, Jelgavā vai jebkur citur Latvijā ir jāsāk rīkoties. Zobārstniecības portālā Zobarsti.lv jau tuvākajā laikā atradīsiet visu nepieciešamo informāciju zobu un mutes dobuma veselības uzturēšanai un veicināšanai.

Vietne piedāvās plašu informāciju par zobu veselību un dažādām problēmām, ar kurām cilvēki var saskarties. Tajā aplūkotas tādas tēmas kā mutes dobuma higiēna, zobārstniecības procedūras un bieži sastopamas zobārstniecības problēmas. Vietnes apmeklētāji varēs uzzināt par tādām tēmām kā – pareiza zobu tīrīšana,

  • zobu higiēna,
  • zobu diega lietošana,
  • zobu balināšana,
  • zobu raušana,
  • ko darīt, ja sāp zobs,
  • kā atrast zobārstu Rīgā vai Latvijā,
  • bērnu zobārsti,
  • kā novērtēt zobārstniecības izmaksas,
  • kā pārvarēt bailes no zobārsta un citu būtisku informāciju.

Apmeklētāji varēs meklēt zobārstniecību, pamatojoties uz to atrašanās vietu, specialitāti vai vēlamo procedūru. Ar laiku mājaslapā, iespējams, tiks pievienotas arī pacientu atsauksmes un vērtējumi, kas var būt noderīgi, izvēloties zobārstu.

Tāpat Zobarsti.lv pievērsīsies arī sarežģītākām procedūrām un tēmām – zobu implanti, ortodontija, zobu protezēšana, zobu kapes,  kā arī apskatīs daudzas citas ar zobārstniecību saistītas tēmas.

Īpaša loma tiks atvēlēta diennakts zobārstniecības izpētei un salīdzināšanai. Tieši diennakts zobārstniecība ir tā vieta, kur cilvēki ar akūtām zobu sāpēm nakts laikā dodas visbiežāk. Šādās vietās var nākties šķirties no pamatīga žūkšņa pat veicot salīdzinoši vienkāršu procedūru – zobu izraušana. Izvēles iespējas gan nav plašas diennakts zobārsti ir pieejami vien dažās klīnikās. Ja gadās šāda akūta nepieciešamība, nekas cits neatliek kā atvērt maku plašāk.

Vietne sniegs informāciju arī par zobārstniecības tūrisma priekšrocībām un labākajām zobārstniecības klīnikām Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Būsim godīgi, viens no veidiem kā Latvijas zobārsti pelna vislielāko naudu ir zobārstniecības tūrisms. Pēdējos gados daļa Latvijas zobārstniecības klīniku ir pamanījušās piesaistīt citu ES valstu pilsoņus, kas izvēlas salabot savus zobus šeit pie mums.

Līdzīgi kā bērni sper savus pirmos soļus arī mājaslapa Zobarsti.lv sper pirmos soļus, lai izglītotu Latvijas sabiedrību par zobu kopšanu, ārstniecību un estētiskajām procedūrām. Kopā mums izdosies. Ja vēlaties uzlabot saturu, rakstiet atsauksmes vai ieteikumus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.