Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ainas Uščas piemiņai

Šodien «Bauskas Dzīves» redakcijā pavisam pēkšņi un negaidīti uzzinājām un sapratām, ka mums vairs nav ilggadējās kolēģes, žurnālistes Ainas Uščas. Gatavojām dāvanas Ainai jubilejā, ko grasījāmies atzīmēt rīt, 16. martā… Nu jādomā par atvadām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viena no Ainas draudzenēm ilgus gadus ir rundāliete Lilita Lauskiniece, viņa savā Facebook profilā uzrakstījusi brīnišķīgus vārdus par Ainu, kas mūsu kolēģi tik labi raksturo.

«Viņai ļoti nepatika fotografēties. Tāpēc fotomirkļu maz. Toties daudz sarunu – ilgu, garu, interesantu. Mums vienmēr bija, par ko runāt. Viņai bija plašas zināšanas un viņas viedoklī es vienmēr ieklausījos. Ar viņu varēja runāt par VISU. Viņa vienmēr atbalstīja manas radošās  idejas, ieteica labākos risinājumus. Jo viņas pasaules uztvere bija SKAISTUMA pilna. Man patika vēlās vakaru sarunas, jo bijām naktsputni, mums bija kopīgi izbraukumi. Man ir tik daudz skaistu grāmatu, kuras mēs viena otrai dāvinājām. Inteliģenta, izglītota, ārkārtīgi iejūtīga. Viņa bija tā, kura mierināja mani telefoniski palātā pirms un pēc operācijas. Un es centos būt ar viņu, kad sāpīgi. Viņa lepojās ar savu audzēkņu sasniegumiem, priecājās par maniem bērniem un lepojās ar savu Lauru. Man šķiet, ka tā NEVAR būt! Jo tikko nosvinējām manu dzimšanas dienu. Rīt būtu viņas dzimšanas diena. Un man viņas jau pietrūkst. Mana draudzene, Aina, ir tik grūti garus gadus ietērpt dažos vārdos!»

Lai Tev viegls ceļš Mūžībā! Iededziet svecīti visi, kuri bija Ainas draudzības lokā! Arī Ainas interviju un aprakstu varoņi, iededziet svecīti! Viņas skolēni un kolēģi Mākslas skolā, iededziet svecīti! Ainas Uščas piemiņai…

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atvadīsimies no Ainas Uščas 25. martā no pulksten 11 Bruknas muižā, dievkalpojums plkst. 12, tad ceļš uz Šarlotes kapsētu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.