Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Atsākušās Bauskas novada skolu komandu dambretes sacensības

Pēc ļoti ilga pārtraukuma Bauskas novadā notika skolu dambretes komandu sacensības, kuras rīkoja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola. Blakus ierastajām skolu komandām šogad piedalījās dambretisti arī no Skaistkalnes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās, kas notika 19. janvārī, dalībniekus vērtēja gan individuāli divās vecuma grupās – A grupa, kur spēlēja vidusskolas audzēkņi, un B grupā, kur startēja pamatskolas skolēni, gan arī komandu vērtējumā abās vecuma grupās starp skolām. Sacīkstes rīkoja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treneri Inga Bernāte un Ilgvars Ūdris. Šis dambretes turnīrs bija pirmās šāda veida sacensības Bauskas novada BJSS sporta hallē Pilskalna ielā.

Lielākā daļa no uzvarētājiem ir Bauskas novada BJSS audzēkņi, kas regulāri piedalās sacensībās, bet bija arī vairāki pārsteigumi. B grupā meitenēm šoreiz gan bez pārsteigumiem – uzvarēja Keita Enija Platā no Bauskas Valsts ģimnāzijas, otrajā vietā Maruta Opočkina no Pilsrundāles vidusskolas, savukārt trešā Nikola Šakele no Bauskas 2. vidusskolas. Puišiem šajā vecuma grupā pārliecinoši uzvarēja Everts Rūdolfs Lepsis no Vecsaules pamatskolas, otrais – Jurģis Stīpnieks no Bauskas 2. vidusskolas, bet trešais bija turnīra pārsteigums Adrians Rīvāns no Pilsrundāles vidusskolas.

Vidusskolu grupā meitenēm uzvarēja spēlētājas, kas jau ilgāku laiku piedalās šādos turnīros. Pārsteigumu sagādāja Annija Druseika no Bauskas 2. vidusskolas, kas nospēlēja neizšķirti ar K. E. Plato, bet vadošās pozīcijas nespēja noturēt, – viņai otrā vieta vidusskolu grupā, bet uzvarēja Juta Bičevska no Pilsrundāles vidusskolas. Trešā Evelīna Gateža no Bauskas 2. vidusskolas. Puišiem laurus plūca Leo Jonikāns, kurš tagad mācās Bauskas Valsts ģimnāzijā, otrais – Niks Naidžels Zeltiņš no Bauskas 2. vidusskolas, trešais tās pašas skolas pārstāvis Arkādijs Pašišņaks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandām vidusskolu grupā uzvarēja Bauskas 2. vidusskola – A. Druseika, E. Gateža, N. N. Zeltiņš un A. Pašišņaks. Otrajā vietā Bauskas Valsts ģimnāzija – Rebeka Krekšina, Anna Kalniņa, Mārtiņš Strazdiņš un L. Jonikāns. Trešā Pilsrundāles vidusskola – J. Bičevska, Edijs Treiģis, Aleksis Grasmanis.

Pamatskolu grupā veiksmīgākie bija Vecsaules pamatskolas audzēkņi – E. R. Lepsis, Edgars Adakovskis, Sanija Māske un Eva Kublinska. Otrajā vietā Bauskas 2. vidusskola – J. Stīpnieks, Katrīna Ruža, N. Šakele un Kitija Barkovska. Trešā Bauskas Valsts ģimnāzija – K. E. Platā, Sabīne Varneviča, Emīls Ripa un Ernests Šomins.

No Skaistkalnes vidusskolas augstākās – abas desmitās – vietas bija Patrikam Vencelam un Kitijai Strautiņai.

Nākamās sacensības jaunākajām C un D vecuma grupām notiks 26. janvārī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.