Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Atzinība – Iecavas stadiona vadītājam

Šonedēļ, 24. martā, «Bellevue Park Hotel Riga» konferenču centrā notika Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) ikgadējais kongress, kurā Atzinības rakstu par ieguldīto darbu pasākumu un sacensību organizēšanā saņēma septiņi nominanti, viņu vidū arī Iecavas stadiona vadītājs un sporta skolas «Dartija» fiziskās sagatavotības treneris Valdis Šusts, informē Anta Kļaveniece, Bauskas novada pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Valdis Šusts. Foto – L. Ludriķe, no iecava.lv arhīva.

Tradicionāli kongresā tika pasniegti LVS apbalvojumi tiem cilvēkiem, kuri ar savu darbu un entuziasmu sporta dzīvē veicina vieglatlētikas attīstību savā reģionā.

Juridiskie biedri apbalvojumam bija izvirzījuši septiņus nominantus, izsakot pateicību par ieguldījumu pasākumu un sacensību organizēšanā: Sandrai Kaufmanei, Dacei Brakanskai, Benitai Zaretokai, Skaidrītei Velbergai, Valdim Šustam, Mārim Raimondam Gailim un Jāzepam Markevičam.

Anta Kļaveniece vēl min, ka apbalvojumi tika nodoti arī pagājušā gada nominantiem, kas tos nebija saņēmuši «Covid-19» ierobežojumu dēļ. Atzinības raksts par ieguldījumu vieglatlētikas attīstībā, pilnveidošanā un sporta dzīves organizēšanā Iecavas novadā pasniegts vidusskolas sporta skolotājai Īrisai Korčaginai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.