Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskā rīkos biznesa atbalsta dienu tūrisma uzņēmējiem

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros sadarbībā ar Bauskas novada, Jēkabpils un Jelgavas novada pašvaldībām janvārī un februārī organizē trīs vietējā biznesa atbalsta dienas Zemgalē. Šogad konkrētie pasākumi orientēti tūrisma pakalpojumu sniedzējiem ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmējus un veidot jaunas, inovatīvas sadarbības tūrisma jomā, portālu informēja ZPR pārstāve. Sandra Grigorjeva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasaules tendences rāda, ka spēcīgi tūrisma galamērķi ir vietās, kur ir ne vien skaista daba, bet arī radoši, autentiski un interesanti tūrisma produkti, kas radušies vietējo iedzīvotāju sadarbības rezultātā. Pasākumos kā apmeklētāji aicināti piedalīties Zemgales tūrisma pakalpojumu sniedzēji, uzņēmēji.

Pirmais šī gada Zemgales vietēja biznesa atbalsta dienas pasākums “Jelgavas novada tūrisma produktu pozicionēšana un pārdošana” norisināsies 25.janvārī Lielvircavas muižā, Jelgavas novadā.

Pasākumā Jelgavas reģionālā tūrisma centra vadītāja Dace Kaņepone informēs uzņēmējus par jaunumiem un tendencēm tūrismā Jelgavā un Jelgavas novadā, Vidzemes augstskolas docents Andris Klepers stāstīs par pārdomātu galamērķa pozicionēšanu un pārdošanu ārzemju tūristiem. Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja valdes locekle Sintija Pusaudze iedvesmos caur Liepājas piemēru par tūrisma galamērķa attīstību, savukārt lektors Roberts Grinbergs dalīsies pieredzē par kultūras mantojuma pozicionēšanu kā atslēgu tūrisma mārketingā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma otrajā daļā moderatora vadībā notiks kopīga ideju ģenerēšana jaunu tūrisma produktu radīšanai Jelgavas novadā, veicinot tūrisma uzņēmēju savstarpēju iepazīšanos jaunā novada robežās un rosinot radīt idejas inovatīviem tūrisma produktiem un jaunām sadarbībām.

Savukārt Bauskas novadā pasākums “Eksportspējīgu tūrisma pakalpojumu un produktu veidošana” norisināsies 17.februārī Bauskas rātsnamā.

Pasākumā Bauskas novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure informēs uzņēmējus par Bauskas novada tūrisma tendencēm un iecerēm 2023.gadā, savukārt lektori Gints Jankovskis stāstīs par fotoattēla nozīmi tūrisma mārketingā, Daiva Tankūnaitė par Lietuvas tūrista profilu un interesēm, savukārt lektors Ēriks Lingebērziņš runās par inovatīvu un eksportspējīgu tūrisma pakalpojumu un produktu veidošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma otrajā daļā notiks interaktīvs darbs grupās Bauskas novada eksportspējīgu tūrisma produktu veidošanā.

S. Grigorjeva atzīmēja, ka šādu pasākumu mērķis ir popularizēt vietējos uzņēmējus, iepazīstināt ar jauniem un interesantiem reģiona ražojumiem un pakalpojumiem, uzņēmējiem savstarpēji dalīties pieredzē. Vietējā biznesa atbalsta dienas tiek organizētas projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus. Projekta kopējais budžets ir 969 256 eiro, no kuriem EEZ līdzfinansējums ir 793 867,70 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.