Bauskas florbola veterāni turnīrā Prāgā iegūst sudraba medaļas

Aizvadītās nedēļas nogalē noslēdzās «Floorball Prague Masters» turnīrs florbolā veterāniem, kur mūspuses sportisti izcīnīja sudraba medaļas.

Baušķenieki turnīrā Prāgā piedalās katru gadu un cīnās par medaļām. Izņēmums nebija arī šogad. Bauskas florbola veterāni Prāgā startēja 45+ vecuma grupā. Savā apakšgrupā vienība apspēlēja komandas no Čehijas, Slovākijas un Norvēģijas, iegūstot pirmo vietu grupā, vēstīts mājaslapā sportsbauska.lv.

Izslēgšanas spēlēs astotdaļfinālā baušķenieki ar 8:4 uzvarēja Slovākijas komandu, ceturtdaļfinālā ar 8:4 pārspēja Čehijas vienību, bet pusfinālā izcīnīts panākums pret latviešu komandu «Ekskurzeme/Tukums» ar rezultātu 4:2. Finālā 13. novembrī Bauskas florbolisti ar 2:10 piekāpās pasaules elites pārstāvjiem – vienībai no Zviedrijas «Mora IBK Legends». Rezultātā Bauskas veterāniem otrā vieta.

Komentāri (6)

1. Turnīrs,kurā sabrauc daudzas komandas no 5 valstīm,no kaatras valsts pa pāris komandām,bet dažs labs ,,florbolists,, paziņo,ka tas bijis Pasaules čempionāts. Protams malači,bet jāsauc lietas īstajos vārdos. No kura laika Maskalis ir florbolist,viņš taču ir futbola vetrāniem treneris,atbildīgais.

1
    4
  2. jankam+111=tukšajiem m—jiem!
    praquemasters.cz …iedziļinieties, ja ir ar ko!
    un šie vīri ir vairāk bijuši Latvijas čempioni nekā jūs dīvānā p…ēji protat skaitīt

3. Rietumeiropā un Āzijā,Dienvidamerikā cilvēki nezina,kas tas par sporta veidu-florbols. Zepiņ,kad florbolu iekļaus Olimpisko spēļu sastāvā,tad parunāsim,bet pagaidām florbols,tāpat kā novuss ir Eiropas Ziemeļvalstu spēlītes.