Bauskas florbolisti savā laukumā netiek pie uzvaras

Zaudējumu “Elvi florbola līgas” spēlē sestdien, 19. februārī, piedzīvoja FK “Bauska” vienība, kas savā laukumā ar 3:5 piekāpās “Irlavas” spēlētājiem.

FK “Irlava” pirms desmit dienām savā laukumā baušķeniekus pārspēja tikai pagarinājumā (7:6). Atbildes spēle bija ļoti svarīga irlavniekiem – uzvaras gadījumā viņi sev nodrošinātu vismaz astoto vietu un tiesības piedalīties izslēgšanas spēlēs, ziņo portāls floorball.lv.

Pirmajos divos periodos ar šī plāna realizēšanu viesiem nemaz tik labi neveicās. Jau otrajā minūtē šīs spēles rezultātu ar precīzu metienu atklāja baušķenieks Pēteris Zeltiņš – 1:0. 12. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Kristaps Kazlovskis, atjaunojot neizšķirtu rezultātu(1:1). Neizšķirts rezultāts bija gan pēc pirmā perioda (2:2), gan pēc otrā – 3:3. Tikai pēdējā trešdaļā, kad divus bezatbildes vārtus iemeta Kristaps Kazlovskis, “Irlava” ieguva divu vārtu pārsvaru un varēja svinēt uzvaru ar 5:3.

Komentāri (3)

1. Varbūt tāda komanda,kura jau kuro gadu nevar uzvarēt,ir jālikvidē? Kāpēc novada nauda jātērē komandai,kura brauc iedzert aliņu,bet ne swpēlēt? Pietiek ar to,ka Bauskas sporta skola atbalsta jaunos censoņus. Florbols nav Olimpiskais sporta veids, citur Pasaulē par tādu eksotisku sporta paveidu pat nav dzirdējuši. Mums novadā pietiek ar volejbolu,basketbolu,futbolu…. Priekš kāda prieka pēc vēl atbalstām florbolu,kurš vairs nevar savākt ne dalībniekuS,ne līdzjutējus? fRORBOLA VILCIENS JAU IR PAGĀTNE,JĀSKATĀS NĀKOTNĒ.

1
    4
  2. Janka, varbūt tāds lamzakus, kā tu ir jālikvidē?
    Futbols nu pat kā sācis tikai atgriezties apritē un atļaušos pieminēt, ka spēlē 3 līgā. Bauskas jaunieši cīnās virslīgā.
    Un par kādu aliņu tu runā? Komandā vidējais vecums ir knapi 18. gadi. Visi spēlētāji ir sporta skolas audzēkņi.
    Kādā sakarā tu vispār piesauc olimpisko sporta veidu? Tad jau novadā jālikvidē pilnīgi jebkādas aktivitātes, kas nav olimpiskais sporta veids?
    Vispirms izkāp laukā no datora aizspogulijas un nolaidies uz zemes. Visticamāk vienīgais sporta veids ar ko tu esi spējīgs nodarboties ir tevis paša piesauktā aliņa dzeršana.