Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada domes sēde pirmdien būs klātienē; domes sēžu video tiešraides pagaidām nenodrošinās

Pirmdien, 14. februārī, sasaukta Bauskas novada domes sēde, kas šoreiz notiks klātienē, portālu informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka šajā sēdē tiks ievēlēti Bauskas, Iecavas un Vecumnieku apvienību pārvalžu vadītāju vietnieki. Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis paskaidroja, ka to drīkst darīt tikai ar balsošanas zīmēm, tālab sēde jānovada klātienē, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Saskaņā ar publicēto domes sēdes kārtību, pirmdien ievēlēs arī Bauskas novada bāriņtiesas priekšsēdētāju, otro vietnieku un bāriņtiesas locekļus. Deputāti spriedīs arī par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem. Šī jautājumu ziņošana uzticēta deputātam un Apbalvojumu piešķiršanas komisijas priekšsēdētājam Jurim Krievam.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis norādīja, ka Bauskas novada domes sēdes klātienē atsāksies pēc ārkārtas situācijas beigām. Vaicājot, vai Bauskas novada dome nav plānojusi atsākt nodrošināt domes sēžu video tiešraides, priekšsēdētājs atbildēja, ka pagaidām tiešraides nebūs, tās atsāksies līdz ar likuma “Par pašvaldībām” stāšanos spēkā, kas paredz obligātu domes sēdes video tiešraides translāciju. Šobrīd notiekot vien likuma izskatīšanas process Saeimā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

 1. No tām video tiešraidēm jau nekādas jēgas nebūs, opozīcijas tak Okmanim nav, visi paklausīgi kā jēri ceļ rokas un diskusijās neielaižas. Garlaicīgi tādas pārraides būtu vērot. Tā kā nekādas atšķirības, ir vai nav tas stream video.

  5
  1
 2. tiešām, kādēļ iedzīvotājiem būtu jāskatās uz deputātiem un no redzētā jāmēģina izzīlēt kura paudums ir patiesība un kura meli. Kurš lēmums pieņemts tās vai citas partijas deputāta savtīgo interešu vārdā. Ja Saeimā redzēts, kā rīkojas šo partiju vadība? Kā lai iedzīvotāji izzīlē, ka tieši vissaldākās runas īpašnieks nav ārvalstu aģents, un tieši viņš nav ierosinājis pavirši aplūkojot pat valstij kaitīgu priekšlikumu? Kādēļ iedzīvotājiem būtu jātic deputātiem, ja viņu vadība, Saeimas koalīcijā esošo partiju deputāti netic pašu paustajam par vakcīnu un zaļo zonu un gandrīz visu pārējo ierobežojumu iedarbīgumu, paši būdami vakcinētu, viņu darba vieta iekļauta zaļajā zonā, bet paši jau divus gadus uz darbu nenākdami? Tad kā citādi būtu jāvērtē citu šo pašu partiju biedru veikums?

  4
  2
 3. tad ko vēlētājiem dos šī klaunu šova noskatīšanās tiešraidē, no kā, izskatās, arī paniski baidās novada par tautas kalpiem dēvētie? Ja lielākais vairums neredz to, ko izlemj šis vietējais partiju politbirojs, kādu nastu tiecas uzkraut iedzīvotājiem un kā izrīkojas ar viņu nodokļos samaksāto naudu. Piemēram, nevienu neinteresē, cik būs jauno darbavietu renovēt iesāktajā mājā un cik šī viena darbavieta izmaksās, iespējams, jau esošo domes darbinieku draugiem, radiem un paziņām? pat, ja to darbavietu jaunajā centrā būs 10, tad katra no tām izmaksās ap 150 tūkstošiem, nerēķinot ikgadējās izmaksas. Izskatās, esam ļoti bagāta valsts, kas to var atļauties, vien liela daļa iedzīvotāju nabaga, jo naudu sadala tie, kam teikšana. Nevis jau esošie sociālie darbinieki par šo pusotru miljonu un vēl ikgadējām izmaksām dodas pie mērķauditorijas uz viņu dzīvesvietām, noskaidro vajadzības, palīdz šiem cilvēkiem ikdienā, ar jaunām protēzēm, invalīdu ratiem u.t.t. Veido biedrības šiem cilvēkiem, ja ir interese. Bet neizlieto naudu domes sociālā dienesta amatvietu ierīkošanai, lai tie tur gaidītu, līdz kāds klients ieradīsies… Tā šīs lietas dara tikai savējie savējiem, korupcijā visticamāk iestigušie

  5
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.